Konštruktér

Primetals Technologies Czech Republic s.r.o., organizačná zložka

Miesto práce
Košice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Požadujeme

Vzdelanie: stredné odborné alebo VŠ strojárskeho zamerania.

Prax: výhodou

Jazykové znalosti: nemčina resp. angličtina, ďalšie výhodou

PC znalosti: UNIGRAPHICS - výhodou, AutoCAD, Inventor, Solid Edge

Vodičský preukaz: sk. B

Ostatné: zodpovedajúce pracovné nasadenie, spoľahlivosť, zodpovednosť a ochota ku krátkodobým až strednedobým pobytom v zahraničí.

Ponúkame

dlhodobú perspektívu seberealizácie v medzinárodnej firme, motivujúce hodnotenie podľa výkonnosti a kvality vykonanej práce, sociálne výhody a benefity podľa štandardov Primetals Technologies

Nástup

podľa dohody