Ponuka práce pre pomocného kuchára v horskom hoteli

Premium Star Hotels, a.s.

Miesto práce
Horský Hotel Sliezsky dom, Vysoké Tatry
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac5.00€-5.50€/hodina/netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zaisťuje bezpečnosť potravín, najvyššiu úroveň čistoty v kuchyni a vo výrobných priestoroch vždy v súlade s normami firmy a postupmi HACCP.
• Spolupráca s výkonným šéfkuchárom.
• Zodpovedá za správne skladovanie zásob.
• Viac informácií po telefóne/resp. na osobnom pohovore

- práca v profesionálnom a stabilnom kolektíve pod vedením skúseného Šéf kuchára s medzinárodnými skúsenosťami
- zamestnanecké ubytovanie a stravovanie
- možnosť kariérneho rastu v sieti našich hotelov
- pracuje sa 7/7
- stabilné a priateľské prostredie so silným zázemím
- vysokohorské prostredie
- vhodné pre kuchárov pracujúcich v zahraničí počas zimnej sezóny a počas tej letnej si hľadajú dobré miesto doma

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Poslaním životopisu dáva uchádzač spoločnosti Premium Star Hotels, a.s. svoj súhlas so spracovaním jeho osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť pracovať a zlepšovať sa v odbore so skúsenými kolegami

Sme Premium Star Hotels (PSH), sieť hotelov na Slovensku a v Chorvátsku, kde je na prvom mieste zákazník. Naši hostia si k nám chodia oddýchnuť a my chceme, aby sa u nás cítili ako doma. Spoločne pre to robíme maximum – od riaditeľov/ky hotelov až po brigádnikov/čky. Lojalita a hodnoty pre nás nie sú len frázy, preto PSH v krízach posledných rokov neprepustila ani jedného kmeňového zamestnanca. Kolegom a kolegyniam poskytujeme priestor pre odborný aj osobnostný rozvoj a koľko si z neho zoberiete, záleží na vás.
ID: 4043816  Megjelentetés dátuma: 11.5.2022  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac