Можливість для людей з України

Predajca zájazdov

Primatour s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
01.12.2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 600 EUR/mesiacodmeny, podiel na predaji

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

poradenstvo pri výbere dovolenky
sprostredkovanie predaja
administratívna práca
priama, elektronická a telefonická komunikácia so zákazníkmi
prozákaznícky prístup a rešpekt k zákazníkom

práca v jednej z najúspešnejších cestovných agentúr na Slovensku,
mladý a kreatívny pracovný kolektív,
služobné cesty do dovolenkových destinácií,
možnosť získania finančných odmien z predaja k fixnému platu,
zamestnanecké zľavy
firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Práca s počítačom - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

všeobecné znalosti geografie, príjemné vystupovanie, komunikatívne zručnosti, zodpovednosť, precíznosť a dôslednosť, záujem o cestovanie, práca s počítačom na vysokej úrovni, prax v odbore je veľkou výhodou

Cestovná agentúra - patríme medzi najúspešnejších predajcov zájazdov na Slovensku. Predávame zájazdy slovenských aj zahraničných cestovných kancelárií. Tento rok otvárame už 22. sezónu. Za tento čas máme rozsiahlu databázu spokojných klientov, ktorí sa na nás radi opakovane obracajú pri výbere svojej dovolenky. Našim cieľom je kvalitné poradenstvo tak, aby na základe svojich požiadaviek dostali ten najlepší pomer ceny a kvality. Nemenej dôležitá je pre nás aj následná starostlivosť o klienta na tej najvyššej možnej úrovni.
ID: 3577860  Megjelentetés dátuma: 24.10.2023  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac