Vychovávateľ

Primary Years Program, ako organizačná zložka Spojenej školy Bratislava-Ružinov

Miesto práce
Novohradská 3, Ružinov
Termín nástupu
2020-01-08

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100% (zastupovanie počas rodičovskej dovolenky)

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie
Ukončené pedagogické vzdelanie - primárne vzdelávanie

Ďalšie požiadavky
Hľadáme kolegyňu do tímu PYP AJ v medzinárodnom programe International Baccalaureate na Gymnáziu J.Hronca do školského klubu detí (After School Club), s prípadným presahom/asistenciami aj pri vyučovaní. Primary Years Programme je spôsob vyučovania založený na bádaní a vyučovacím jazykom je angličtina. Ponúkame výzvu, skúsenosť s najmodernejšími pedagogickými metódami v zohratom tíme a možnosť profesionálne rásť.