Zástupca informatika

PRIMA ZDROJ Považská Bystrica, spol. s r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700,- EUR + prémie + osobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Cieľové zameranie činnosti v rámci pracovnej náplne /po zaškolení/ -
- Konfigurácie, inštalácie a správa pracovných staníc,
- Administrácia file Servera, MS Exchange servera, terminálového servera a terminálových klientov RDP,
- Analýza a testovanie SW riešení,
- Správa lokálnej siete,
- Návrhy systémových riešení, inštalácie, implementácie a komplexná administrácia operačného systému a programových produktov,
- Poskytovanie technických konzultácií, poskytovanie odborných rád a konzultácie v oblasti IT,
- Komplexná správa, podpora informačných systémov,
- Spolupráca pri tvorbe prevádzkových postupov a smerníc,
- Ladenie, zabezpečovanie zálohovania a archivácie dát,
- Komplexná správa programového vybavenia SOFTIP, update, zálohovanie, správa databáz
- Vývoj skriptov na automatizáciu spracovania dát,
- Programovanie v jazyku Delphi

Práca v stabilnej spoločnosti.

Žiadosti a životopisy zasielajte na mailovú adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, informatika

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Expert
Microsoft Word - Expert
Visual Basic - Pokročilý
Delphi - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Dobrá znalosť operačných systémov Windows XP 7, 8, 1010, 2013 na úrovni administrátora
- Pokročilá znalosť sietí a sieťových technológií (IPv4, routing, switching, bezpečnosť, VPN ...)
- Dobrá znalosť MS Office (Excel, PowerPoint, Word, Outlook)
- Orientácia v PC hardware a software
- Programovanie vo Visual Basic, na úrovni nevizuálneho programovania
- Programovanie v Borland Delphi
- Znalosť práce s databázovými aplikáciami,
- Znalosť aplikácii SOFTIP PACKET na úrovni administrátora vítaná.
- Správa VPN siete na báze CISCO výhodou

V súčasnosti je hlavnou činnosťou obchodnej spoločnosti PRIMA ZDROJ Považská Bystrica, spol. s r.o. prenájom nehnuteľnosti, komplexná správa spoločností, ktoré vlastnia nehnuteľnosti a rozvoj spravovaného nehnuteľného majetku
ID: 3573822  Megjelentetés dátuma: 26.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700,- EUR + prémie + osobné ohodnotenie