Jelentkezzen önéletrajz nélkül Можливість для людей з України

Čašníčka, Čašník - Republika Východu Košice

Prima restaurant, s. r. o.

Miesto práce
Hlavná 31, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Jún
Mzdové podmienky (brutto)
4 - 6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V čase, kedy celé gastro prechádza mnohými zmenami, chce Republika východu tvoriť jeho dôležitú súčasť. So svojimi zamestnancami sa snaží zdokonaľovať a pozdvihnúť úroveň gastronómie nášho regiónu.

Preto Republika Východu hľadá čašníčku, , ktorému nechýba nadšenie a stal by sa rád súčasťou tímu v stabilnej spoločnosti.

Náš nový kolega sa stane súčasťou expandujúcej slovenskej spoločnosti, ktorá zveľaďuje tento gastrokoncept už niekoľko rokov. .

- Obsluha zákazníkov
- Udržiavanie čistoty na pracovisku

* možnosť kariérneho rastu, osobnostné ohodnotenie
* získanie nových znalostí v oblasti gastronómie
* možnosť práce v atraktívnej prevádzke
* balík firemných benefitov

súhlas so zaradením do databázy uchádzačov o zamestnanie kedykoľvek odvolať, - podať ZÁSADY OCHRANY OSOBNÝCH ÚDAJOV UCHÁDZAČOV O ZAMESTNANIE

Spoločnosť Prima restaurant s.r.o., sídlom Gorkého 6, 81101 Bratislava – mestská časť Staré mesto, IČO: 52789012, zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka č. 115879/B, e-mail: [email protected] ako prevádzkovateľ (ďalej aj ako „Prevádzkovateľ“) považuje Vaše súkromie za dôležité. Preto vytvoril zásady ochrany osobných údajov, v ktorých je uvedený spôsob zhromažďovania, používania, zverejňovania, prenášania a uchovávania Vašich osobných údajov.

Zoznam osobných údajov, rozsah spracovania a účel spracovania Vo vzťahu k záujemcom o zamestnanie sú predmetom spracúvania nižšie špecifikované osobné údaje na nasledujúce účely: a) účasť na pohovore, pričom spracúvanými osobnými údajmi sú: meno, priezvisko a titul, trvalé bydlisko, súkromný e-mail a telefón a údaje uvedené uchádzačom o zamestnanie v životopise, v motivačnom liste. Poskytnutie osobných údajov v rozsahu uvedenom vyššie je potrebné na plnenie predzmluvných vzťahov, a to v zmysle § 13 ods. 1 písm. b) zákona č. 18/2018 Z.z. v planom znení (ďalej len ako „Zákon“) a článku 6 ods. 1 písm. b) nariadenia Európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (ďalej len ako „Nariadenie“). Poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a nie ste povinný ich poskytnúť. Sú však nevyhnutné na plnenie predzmluvného vzťahu týkajúceho sa plnenia pracovnoprávnych povinností a bez ich poskytnutia nie je možné zmluvu uzatvoriť. b) vedenia v databáze uchádzačov o zamestnanie, pričom spracúvanými osobnými údajmi sú: meno, priezvisko a titul, súkromný e-mail a telefón a údaje uvedené uchádzačom o zamestnanie v životopise, v motivačnom liste. Ak nedôjde k vzniku pracovnoprávneho vzťahu a máte záujem ostať v databáze záujemcov o prácu, poskytnutie osobných údajov je potrebné v zmysle § 13 ods. 1 písm. a) zákona a článku 6 ods. 1 písm. a) a článku 7 Nariadenia. Poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a nie ste povinný ich poskytnúť. Sú však nevyhnutné na zasielanie ponúk na prácu a bez ich poskytnutia uvedené informácie nedostanete. Dané osobné údaje budú uchované po dobu 12 mesiacov. Po uplynutí tejto doby budú zlikvidované.

Získané osobné údaje nepodliehajú profilovaniu ani automatizovanému rozhodovaniu. Prevádzkovateľ nezamýšľa prenos osobných údajov do tretej krajiny ani medzinárodnej organizácii. Prevádzkovateľ môže poskytnúť Vaše osobné údaje osobe zabezpečujúcej personálne a mzdové služby a subjektom oprávneným podľa osobitných predpisov (napr. Sociálna poisťovňa). Súhlas môžete kedykoľvek odvolať zaslaním písomného odvolania súhlasu na adresu Prima restaurant s.r.o., sídlom Gorkého 6, 81101 Bratislava – mestská časť Staré mesto. Odvolanie súhlasu je účinné dňom jeho doručenia. Udelením súhlasu nie sú dotknuté Vaše práva dotknutej osoby. Na základe písomnej žiadosti alebo osobne u prevádzkovateľa máte právo: - žiadať o prístup k svojim osobným údajom a o opravu, vymazanie alebo obmedzenie spracúvania svojich osobných údajov; - namietať spracúvanie svojich osobných údajov; - na prenosnosť osobných údajov; - svoj návrh na začatie konania na Úrade na ochranu osobných údajov SR. Prečítal som si tieto zásady o ochrane údajov a porozumel som im.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Republika Východu - Hviezdoslavovo námestie 11, Bratislava
Centrum mesta Bratislava - kaviareň, reštaurácia
Práca v stabilnej spoločnosti v Bratislave

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4101741  Megjelentetés dátuma: 9.5.2022  Alapbér (bruttó): 4 EUR/hod.