Pomocný technik

PRIMA POPRAD s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 4736, 059 51 Poprad-Matejovce, okres Poprad
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
plat (brutto) bude upresnený na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zoraďovanie a obsluha vstrekolisov
- Zodpovednosť za spúšťanie výroby
- Výmena foriem
- Nastavovanie a vypínanie vstrekolisov
- Riešenie problémov a porúch vo výrobnom procese
- Práca na 4 zmeny (ranná 6:00 - 18:00 /poobedná 18:00 - 06:00)
- 12 hodinová pracovná doba (1. deň ranná, 2. deň poobedná , 2 dní voľná )

- Stabilné zamestnanie v úspešnej medzinárodnej výrobnej spoločnosti
- Práca v dynamickom pracovnom prostredí
- Možnosť odborného rastu
- 2 stravné lístky za každý odpracovaný deň
- Zabezpečenie pracovného odevu i obuvi
- Poskytujeme pravidelné školenia

V prípade záujmu Vás žiadame o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku na doleuvedenú emailovú adresu.
Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov vyhovujúcich zadaným požiadavkám. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- Predchádzajúce pracovné skúsenosti na relevantnej pozícii min. 1 rok
- Vzdelanie technického zamerania
- Technické myslenie
- Manuálna zručnosť
- Samostatnosť, zodpovednosť

Výroba plastových komponentov pre automobilový priemysel a domáce spotrebiče.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2974390  Megjelentetés dátuma: 12.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: plat (brutto) bude upresnený na pracovnom pohovore