Telefonický operátor na infolinke s praxou

Miesto práce
Žilina
Mzdové podmienky (brutto)
  • základná mzda 900 €, potom postupný nárast
  • ročná odmena v závislosti od hodnotenia výkonnosti
  • nadštandardné príplatky za prácu počas víkendov nad rámec Zákonníka práce
  • mimoriadne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nebaví Ťa už predávať, rád však komunikuješ?

Do nášho tímu hľadáme skúseného, komunikačne zdatného, dynamického a proklientsky orientovaného tímového hráča, ktorý rád telefonuje.

Čo od Teba budeme očakávať?

  • Vykonávať telefonickú a písomnú komunikáciu s klientom na nonstop linke
  • Poskytovať poradenstvo o bankových produktoch a službách
  • Podávať všeobecné a aktuálne informácie o banke klientom
  • Prijímať sťažnosti a podnety klientov

Okrem zaujímavej práce ponúkame aj:

  • počas zaškolovacieho procesu pracuješ pri skúsenejšom kolegovi
  • kvalitné interné školenia a podpora pri osobnostnom raste
  • atraktívne finančné ohodnotenie a ročné odmeny pre tých najlepších
  • mobilný telefón s výhodným zamestnaneckým paušálom a neobmedzeným internetom aj na osobné účely
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • stravné lístky
  • príjemné, moderné pracovné prostredie a dobrý kolektív
  • stabilné prostredie v prosperujúcej spoločnosti
  • súťaže a spoločné aktivity pre tím
  • nastavenie zmien podľa potreby – voľné dni počas týždňa

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu zašlite prosím Váš profesijný životopis cez portál profesia alebo prostredníctvom našej webovej stránky https://www.primabanka.sk/kariera/volne-pracovne-pozicie.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. CV zasielajte v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

3 roky praxe ako: telefonický operátor, operátor zákazníckeho servisu, osobný bankár

  • predchádzajúce pracovné skúsenosti z oblasti komunikácie s klientom podmienkou
  • orientácia v bankových produktoch a službách výhodou
  • časová flexibilita – práca v nepretržitej prevádzke, ochota pracovať na 7,5 hodinové zmeny (ranné, poobedné aj nočné).
  • príjemné vystupovanie a prejav, komunikatívnosť, zodpovednosť a lojálnosť
  • orientácia na plnenie cieľov, vysoké pracovné nasadenie a schopnosť rýchlo sa učiť nové veci
  • komunikácia v anglickom, nemeckom, alebo maďarskom jazyku výhodou

Prima banka je v posledných rokoch najrýchlejšie rastúcou retailovou bankou na Slovensku a podľa nezávislých prieskumov má už štvrtý rok po sebe najspokojnejších klientov spomedzi najväčších slovenských bánk.
V súčasnosti má Prima banka 118 pobočiek a 289 bankomatov a je jedinou bankou, ktorá svojimi pobočkami pokrýva všetkých 79 okresov Slovenska.
Bližšie informácie ohľadne spracúvania osobných údajov, ako aj práva dotknutých osôb sú zverejnené na webovom sídle banky.

Adresa spoločnosti

Kontakt

www.primabanka.sk

Prečo pracovať pre nás
  • Máme jasný smer, sme úspešní a dynamicky rastieme
  • Venujeme sa zmysluplnej práci, ktorá nás baví
  • Sme rýchli, jednoduchí, féroví a efektívni
  • Zaškolíme vás a pomôžeme vám kariérne rásť
  • Všetko, čo robíme, robíme pre spokojnosť našich klientov
ID: 4057914  Megjelentetés dátuma: 8.4.2021  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac