Regionálny riaditeľ pre retail pre Banskobystrický región

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • základná mzda od 2500 €, v závislosti od skúseností a znalostí, potom postupný nárast
  • 1500 až 3000 € kvartálna variabilná zložka závislá od výkonnosti regiónu
  • ročná odmena a manažérsky bonus v závislosti od hodnotenia výkonnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho manažérskeho tímu hľadáme šikovného kolegu, silnú osobnosť, dôsledného a samostatného lídra, ktorý bude zodpovedný za úspešné budovanie a rozvoj retailového obchodu v rámci banskobystrického regiónu.
Ako skúsený manažér a odborník budete viesť, motivovať a rozvíjať tím riaditeľov pobočiek, zodpovedať za plnenie ich predajných cieľov a naďalej tak vytvárať konkurenčnú výhodu Prima banky.

Čo od Vás budeme očakávať?
  • nastavovať kroky a aktivity smerom k plneniu obchodných plánov a pravidelne ich analyzovať a vyhodnocovať
  • trvalo zvyšovať výkonnosť obchodného tímu a zefektívňovať jeho činnosť
  • koordinovať, kontrolovať a zabezpečovať plynulú činnosť jednotlivých pobočiek
  • zaisťovať personálne obsadenie jednotlivých pobočiek a zúčastňovať sa výberových konaní na pozície riaditeľ pobočky a osobný bankár
  • pravidelne koučovať, rozvíjať a motivovať zverený tím
  • aktívne spolupracovať s tímom interných trénerov za účelom rozvoja obchodných schopností jednotlivých pobočkových tímov

Okrem zaujímavej a zodpovednej práce ponúkame zároveň aj:
  • príležitosť byť úspešným v banke, ktorá v kľúčových oblastiach biznisu rastie rýchlejšie ako zvyšok trhu a má spomedzi bánk dlhodobo najspokojnejších klientov
  • priestor pre ďalší profesionálny rozvoj v oblasti bankovníctva
  • byť súčasťou spoločnosti, ktorá sa riadi hodnotami ako: jednoduchosť, zrozumiteľnosť, férovosť, zodpovednosť, spoľahlivosť

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu zašlite prosím Váš profesijný životopis cez portál profesia alebo prostredníctvom našej webovej stránky https://www.primabanka.sk/kariera/volne-pracovne-pozicie.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

  • min. 3 roky skúsenosti s priamym vedením tímu aspoň 20 ľudí v oblasti retailového bankovníctva(obdobná pozícia ako oblastný riaditeľ, či riaditeľ veľkej pobočky)
  • silná osobnosť a líder, výborné manažérske, organizačné a komunikačné zručnosti
  • schopnosť budovať dlhodobo úspešné tímy
  • samostatnosť, zodpovednosť, dôslednosť a zameranie na výsledky
  • veľmi dobrá znalosť konkurencie a regiónu
  • systematický prístup k práci

Prima banka je v posledných rokoch najrýchlejšie rastúcou retailovou bankou na Slovensku a podľa nezávislých prieskumov má už štvrtý rok po sebe najspokojnejších klientov spomedzi najväčších slovenských bánk.
V súčasnosti má Prima banka 118 pobočiek a 289 bankomatov a je jedinou bankou, ktorá svojimi pobočkami pokrýva všetkých 79 okresov Slovenska.
Bližšie informácie ohľadne spracúvania osobných údajov, ako aj práva dotknutých osôb sú zverejnené na webovom sídle banky.

Adresa spoločnosti

Kontakt

www.primabanka.sk

Prečo pracovať pre nás
  • Máme jasný smer, sme úspešní a dynamicky rastieme
  • Venujeme sa zmysluplnej práci, ktorá nás baví
  • Sme rýchli, jednoduchí, féroví a efektívni
  • Zaškolíme vás a pomôžeme vám kariérne rásť
  • Všetko, čo robíme, robíme pre spokojnosť našich klientov
ID: 3847462  Megjelentetés dátuma: 14.1.2020  Alapbér (bruttó): 2 500 EUR/mesiac