Riaditeľ odboru marketingu a komunikácie – dlhodobé zastupovanie

Miesto práce
Bratislava
  • základná mzda od 2500 € v závislosti od skúseností a znalostí, ročná odmena a manažérsky bonus v závislosti od hodnotenia výkonnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu marketingu a komunikácie hľadáme aktívneho, skúseného, spoľahlivého a zodpovedného manažéra, ktorý má skúsenosti so samostatným vedením tímu, budovaním značky a komplexným marketingom a je predovšetkým marketingovým nadšencom. Počas dlhodobého zastupovania na pozícii Riaditeľ odboru marketingu a komunikácie budete mať jedinečnú príležitosť podieľať sa na riadení a budovaní značky Prima banka, ktorá je už dnes štvrtou spontánne najznámejšou spomedzi všetkých slovenských bánk.

Čo bude vašou úlohou?
Na tejto pozícii budete zodpovedať za komplexné zastrešenie marketingovej komunikácie, internej a externej propagácie banky a jej značky, rovnako za pozitívnu reputáciu banky, riadenie a rozvoj značky a komplexnú marketingovú podporu predaja. Vašou náplňou práce bude najmä:
  • zodpovednosť za vedenie a rozvíjanie Odboru marketingu a komunikácie, trvalé zvyšovanie jeho výkonnosti a efektivity, zaistenie riadneho a stopercentného fungovania odboru s ohľadom na požiadavky, záujmy a stratégiu banky, ako aj externých a interných klientov
  • rozvoj zvereného tímu formou pravidelnej podpory, interného vzdelávania, pravidelného koučingu, spätnej väzby a prostredníctvom motivácie
  • zodpovednosť za implementáciu stratégie banky do všetkých aktivít marketingovej, externej a internej komunikácie s cieľom rozvíjať značku banky
  • zodpovednosť za strategický návrh a implementáciu všetkých marketingových kampaní banky a všetkých externých aj interných komunikačných aktivít banky (vrátane Public relations, internej komunikácie a podpory predaja)
  • zodpovednosť za zastrešenie komplexného mediálneho plánovania, vrátane negociácie mediálnych podmienok
  • zodpovednosť za zverený marketingový rozpočet a jeho riadenie
  • zodpovednosť za stopercentnú marketingovú a komunikačnú podporu pre predajnú sieť a ostatné útvary banky s cieľom poskytovať im pri ich činnostiach maximálnu pridanú hodnotu
  • vytváranie konkurenčných výhod v oblasti marketingu a komunikácie

Okrem zaujímavej a inšpiratívnej práce ponúkame zároveň aj:
  • možnosť realizovať sa v spoločnosti, ktorá je najrýchlejšie rastúcou retailovou bankou na slovenskom trhu.
  • priestor pre profesionálny rast v oblasti bankovníctva a marketingu – v našej banke sa darí schopným ľuďom, ktorí uprednostňujú vo všetkých oblastiach hodnoty ako: jednoduchosť a zrozumiteľnosť, rýchlosť a transparentnosť, profesionalita, dôveryhodnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť.
  • veľkú flexibilitu a voľné ruky pri návrhu aj realizácii výborných a úspešných nápadov – vďaka tomu, že sme lokálna spoločnosť, máme vysokú mieru flexibility. Robíme iba to, čo dáva zmysel a prináša reálne výsledky. Trávime čas iba zmysluplnou prácou, ktorá ľudí baví a robí im radosť.

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu zašlite prosím Váš profesijný životopis cez portál profesia alebo prostredníctvom našej webovej stránky https://www.primabanka.sk/kariera/volne-pracovne-pozicie.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. CV zasielajte v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

preferované marketing, ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Odborné znalosti:

  • skúsenosť so samostatným zastrešením komplexnej marketingovej komunikácie na strane zadávateľa minimálne 5 rokov na pozícii senior špecialistu/manažéra
  • skúsenosti s komplexným mediálnym plánovaním
  • skúsenosť s vedením ľudí/manažérska skúsenosť - výhodou

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • schopnosť efektívne motivovať a zodpovedne viesť svoj tím k požadovaným výsledkom
  • vysoká samostatnosť, proaktivita, spoľahlivosť a organizovanosť
  • vynikajúci prehľad v aktuálnych trendoch marketingu (doma aj vo svete)
  • vysoké pracovné nasadenie, nadšenie z práce a chuť meniť veci k lepšiemu
  • analytické myslenie s vysokým zameraním na detail
  • flexibilita, kreativita, zodpovednosť a dôslednosť
  • orientácia na zákazníka a vynikajúce prezentačné schopnosti

Prima banka je v posledných rokoch najrýchlejšie rastúcou retailovou bankou na Slovensku a podľa nezávislých prieskumov má už štvrtý rok po sebe najspokojnejších klientov spomedzi najväčších slovenských bánk.
V súčasnosti má Prima banka 118 pobočiek a 289 bankomatov a je jedinou bankou, ktorá svojimi pobočkami pokrýva všetkých 79 okresov Slovenska.
Bližšie informácie ohľadne spracúvania osobných údajov, ako aj práva dotknutých osôb sú zverejnené na webovom sídle banky.

Adresa spoločnosti

Kontakt

www.primabanka.sk

Prečo pracovať pre nás
  • Máme jasný smer, sme úspešní a dynamicky rastieme
  • Venujeme sa zmysluplnej práci, ktorá nás baví
  • Sme rýchli, jednoduchí, féroví a efektívni
  • Zaškolíme vás a pomôžeme vám kariérne rásť
  • Všetko, čo robíme, robíme pre spokojnosť našich klientov
ID: 3774029  Megjelentetés dátuma: 27.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: - základná mzda od 2500 € v závislosti od skúseností a znalostí, ročná odmena a manažérsky bonus v závislosti od hodnotenia výkonnosti