Vrátnik - informátor

DOBROTA, a.s.

Miesto práce
Košovská cesta 12, Prievidza-Priemyselný obvod
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2,80 €/hod brutto + možné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Bezchybná prevádzka vrátnice počas pracovnej zmeny
Poskytovanie informácii a vedenie evidencie
Starostlivosť o zverený areál
Evidencia a vydávanie kľúčov

Práca v stabilnej regionálnej spoločnosti
Bohatý sociálny program
Zamestnanecké benefity
Možnosťou výhodného nákupu produktov spoločnosti

Dohoda o pracovnej činnosti na dobu určitú do 31.12.2018 - zastupovanie počas DV a PN.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis prostredníctvom portálu Profesia.

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Invalidný dôchodca resp. starobný dôchodca
Trestná a občianska bezúhonnosť
Min. vek 21 rokov
Ukončené min. stredoškolské vzdelanie
Zdravotná a psychická spôsobilosť
Preukaz odbornej spôsobilosti SBS nie je podmienkou
Zodpovednosť
Príjemné vystupovanie a komunikatívnosť
Ochota pracovať za zmeny, v noci, počas víkendov, resp. sviatkov
Vnútorná stabilita s flexibilným správaním
Vodičský preukaz B – vítaný, nie je podmienkou
Skúsenosti v tejto profesii výhodou

Spoločnosť DOBROTA je významná dynamicky sa rozvíjajúca potravinárska spoločnosť s históriou tradičných a regionálnych pekární. Denne opustia brány spoločnosti tisíce čerstvo upečených chlebov, rožkov, koláčov a zákuskov.
Chuť nášho kraja je to, čo nás všetkých spája! Nás spája 7 pekární a 17 DOBROTA predajní.
Pridaj sa k nášmu tímu a využi všetky čerstvé a chutné výhody, ktoré pekáreň ponúka!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3419311  Megjelentetés dátuma: 13.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2,80 €/hod brutto + možné odmeny