Obsluha / predavač(ka) v nákupnom centre

PRIDANA, s. r. o.

Miesto práce
Bory Mall, Lamač
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
20.10.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 200 EUR/mesiac1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi komunikujete s ľuďmi? Zaujíma vás zdravý životný štýl? Chcete byť súčasťou exkluzívneho konceptu?

Jediný výrobca a predajca pravého mrazeného jogurtu na Slovensku – YO&JOY hľadá kolegu.

Náplň práce:
- príprava a predaj mrazeného jogurtu, smoothie, bubble tea, zákuskov,...
- udržiavanie poriadku a čistoty
- napĺňanie prevádzkových a procesných úkonov spoločnosti
- byť aktívny, usmievať sa a komunikovať

- flexibilný pracovný čas
- zamestnanecké zľavy
- zaškolenie
- rozvoj komunikačných a prezentačných schopností a praktických skúseností
- práca na plný alebo skrátený úväzok

Mzda brutto 1200Eur, , bonus na základe pracovného výkonu až do výšky 20 percent k platu. Zvýšenie platu po 6. a 12. mesiaci podľa dosahovaných individuálnych výsledkov.

Prevádzka je otvorená každý deň od 10.00 do 21.00 hod.
Životopis pošlite do 17.10.2019 na email [email protected].
Upozorňujeme, že kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Každý uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania súhlasí s použitím osobných údajov v databáze spoločnosti Pridana, s.r.o., v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z..

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

- chuť učiť sa a byť otvorený novým výzvam
- zdieľať naše štandardy
- samostatnosť a serióznosť
- komunikácia so zákazníkmi
- dobrá nálada a úsmev
- nebáť sa hovoriť cudzími jazykmi, prípadne „rukami/nohami“
- vek nad 18 rokov

Sme dynamická spoločnosť pôsobiaca v gastronómii. Ponúkame čerstvé produkty - mrazený jogurt, smoothie, bubble tea, domáce koláče a zákusky, kávu...Na ich prípravu používame najmä slovenské a talianske suroviny. Naším cieľom je spríjemniť váš deň niečím dobrým, a zároveň zdravým a kvalitným.
ID: 3474141  Megjelentetés dátuma: 10.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000 - 1 200 EUR/mesiac1200