Можливість для людей з України

Si bystrá hlava a spája sa v tebe logika s kreativitou? Data-marketing specialist

Voxwise s.r.o.

Bratislava II, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Na dobrého človeka si radi počkáme.
1 700 EUR/mesiac+ variabilná zložka. Uvedená mzda predstavuje minimálne platové ohodnotenie pre danú pozíciu. Na finálnej sume sa spoločne dohodneme na základe tvojich skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Skvelí kolegovia z customer engagement tímu hľadajú ďalšieho super parťáka/čku, ktorý/á bude zdieľať ich nadšenie pre dynamickú a kreatívnu prácu, ktorá spája analytický prístup s komunikáciou, príležitosťou na kreativitu s viditeľným prínosom pre biznis.
Pridaj sa k tímu, ktorý buduje customer engagement pre našich zahraničných klientov ako BREWDOG, YVES ROCHER, VIRGIN MEGASTORE, ERNEST JONES, H.SAMUEL ale aj pre skvelé lokálne značky CURAPROX, MALL, NAY a iné.

Ak máš bystrú hlavu, analytické myslenie, túžbu vytvárať niečo hmatateľné a zmysluplné, si na správnej adrese.
Malo by ťa baviť učenie sa nových vecí a dynamika a pestrosť je to, čo v práci vyhľadávaš. Vieš si pospájať súvislosti a logické myslenie u teba fičí na plné obrátky. Veľkým plusom je orientácia a background v technických oblastiach - využiješ HTML, SQL, CSS alebo aj Javascript (ak neovládaš všetko, nevadí, naučíme ťa)

A ČO BUDE TVOJA ÚLOHA:
⇾ Komunikovať s klientom s cieľom správne pochopiť jeho zadanie a potreby, na základe ktorých budeš vymýšľať logiku a možné scenáre
⇾ Exekuovať dohodnuté stratégie a navrhovať nové vylepšenia pre personalizované kampane.
⇾ Budeš pripravovať šablóny v HTML, drag and drop, weblayere či push notifikácie.
⇾ Ak máš cit pre grafiku, určite ho využiješ.
⇾ Priebežne kontrolovať a strážiť, či je všetko nastavené tak, ako má byť - po obsahovej aj po funkčnej stránke. Súčasťou kontroly je aj gramatická “skúška” správnosti. :-)
⇾ Zabrdneš aj do analytických úloh - kampaň vyhodnotíš, pripravíš dashboard a budeš sa tešiť, keď to čo si vymyslel/a pritiahlo klientovi viac zákazníkov.
⇾ Si ten/tá, ktorý/á bude zodpovedať za celkový tip- top výstup pre klienta podľa dohodnutých podmienok.

⇾ Flexibilná pracovná doba, možnosť Home officu.
⇾ Top technológie a tooly, s ktorými pracujeme.
⇾ Nechceme, aby si zaspal/a na vavrínoch. Pravidelne zdieľame naše knowhow a školíme sa.
⇾ Obľubujeme spoločné akcie - vianočnú párty, teambuildingy, raňajky, narodeninové oslavy či tímové kvízy.
⇾ Neformálne prostredie a skvelí ľudia ako kolegovia, ktorí patria k špičke vo svojom obore.
⇾ Tím, ktorý expanduje na zahraničné trhy a ty môžeš byť súčasťou nášho rastu.
⇾ Pomáhame, zdieľame naše know-how iným, učíme na školách.
⇾ Preplácanie spoločných športových aktivít (bedminton, lezenie…)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

⇾ Máš veľký zmysel pre detail.
⇾ Iní by o tebe povedali, že máš výborné analytické myslenie
⇾ Rýchlo chápeš kontext a učíš sa nové veci
⇾ Minimálne pokročilú úroveň angličtiny
⇾ Rád(a) sa učíš nové veci
⇾ Svet technológií ti je blízky (máš aspoň základy niektorého programovacieho jazyka, cítiš sa confident s excelom,...)

Voxwise je slovenská spoločnosť so zameraním na poradenstvo pre globálne spoločnosti v oblasti využitia zákaznických dát. Náš team pracuje pre prestížne spoločnosti z celého sveta z rôznych sektorov, ktorým pomáhame rásť a zvyšovať zisk. Vďaka kvalite dodávaných služieb a zvyšujúcemu sa povedomiu spoločnosť Voxwise kontinuálne expanduje a rastie. Naša práca sa vyznačuje kombináciou využívania technológií a kreativity pri riešení otvorených otázok a problémov našich klientov. Ak hľadáš kontakt so zahraničím, chceš používať hlavu, nemáš rád stereotyp a chceš mať skvelých kolegov, Voxwise je miesto aj pre teba.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Sebök
E-mail: poslať životopis
ID: 4221124  Megjelentetés dátuma: 21.7.2022  Alapbér (bruttó): 1 700 EUR/mesiac