Project Manager

Voxwise s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiacUvedená mzda predstavuje tvoje minimálne platové ohodnotenie. Na finálnej sume sa spoločne dohodneme na základe tvojich skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho oranžového tímu hľadáme posilu. Niekoho, kto dohliadne na naše projekty a spokojnosť klientov. Môžeš sa tešiť na projekty pre zahraničné brandy ako BREWDOG, YVES ROCHER, YANKEE CANDLE, SIGNET JEWELERS, ale aj skvelé lokálne značky ako CURAPROX, WEBSUPPORT, ŠKODA, DEDOLES.

V ideálnom svete hľadáme človeka, ktorý bude 70% svojej práce manažovať projekty, držať dohľad nad plnením termínov a ladiť očakávania - ako klientove, tak aj naše interné.
Zvyšných 30% bude vytvárať jednoduché analýzy a interne “challengovať” projektové výstupy po obsahovej stránke. Preto je pre nás dôležité, aby si mal/a za sebou základy matematiky, štatistiky a rozumel/a IT a/alebo dátovému svetu.

⧫ ⧫ ⧫ HĽADÁME niekoho na DLHODOBÚ SPOLUPRÁCU, ale aj senior “FREELANCE” PROJEKTÁKA, ktorý nám aktuálne pomôže s už rozbehnutými projektami. ⧫ ⧫ ⧫

KOHO FAKT NEHĽADÁME:

➥ Niekoho, kto si “tech” projektový manažment zamieňa s organizáciou eventu, párty či rodinnej oslavy.
➥ Koho baví “len komunikovať a organizovať”.
➥ Niekoho, kto nedomýšľa veci do konca, nevadí mu, že nerozumie výstupom a nerád pracuje s dátami.
➥ Pána/pani “nedá sa” a “nemáme”.

A TEDA KOHO HĽADÁME?

➥ TECHNICKÉHO DOŤAHOVAČA/ČKU - oblasť dátovej analytiky mu/jej nie je cudzia. Na základe vstupov je schopný/á vytvoriť obsahovo kvalitné výstupy pre klienta. Do detailu rozumie, čo klientovi prezentuje.
➥ SCHOPNÉHO KOORDINÁTORA/KU, ktorý si vie pevne uchopiť a zorganizovať projekt a nič mu/jej neujde.
➥ PUNTIČKÁRA/ČKU, ktorý má všetko na projektoch pod kontrolou - vie odpovedať aj o polnoci na otázku deadlinov, časového plánu, nákladov na projekt a pridelené zdroje.
➥ MILOVNÍKA/ČKU PROJEKTOVÝCH TOOLOV, ktoré má neustále up to date.
➥ VYHODNOCOVAČA/ČKU RIZÍK - a.k.a v správnom čase upozorňuje na situácie “rútime sa do problému”. Problémy nielen pomenuje, ale aj aktívne rieši.
➥ “LADIČA/ČKU” OČAKÁVANÍ, ktorý/á doručí čo sľúbi a chápe dôležitosť priebežného potvrdzovania očakávaní s klientom.

➥ Flexibilná pracovná doba, možnosť Home officu.
➥ Top technológie a tooly, s ktorými pracujeme.
➥ Nechceme, aby si zaspal/a na vavrínoch. Seba vzdelávanie a vzdelávacie kurzy sú u nás podporované.
➥ Obľubujeme spoločné akcošky - vianočnú párty, teambuildingy, raňajky, narodeninové oslavy či tímové kvízy.
➥ Neformálne prostredie a skvelí ľudia ako kolegovia, ktorí patria k špičke vo svojom obore.
➥ Tím, ktorý expanduje na zahraničné trhy a ty môžeš byť súčasťou nášho rastu.
➥ Dobrovoľníčime, zdieľame naše know-how iným, pomáhame, učíme na školách.
➥ Pet friendly prostredie.
➥ Preplácame spoločné športové aktivity (bedminton, lezenie…)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické/IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

➥ Excel je tvoj kamarát.
➥ Predchádzajúca pracovná skúsenosť s koordináciou/riadením projektov.
➥ Du ju spík ingliš?
➥ Si doťahovač/čka a nenecháš veci “vyhniť”.
➥ Máš super organizačné a komunikačné schopnosti.
➥ Výhodou je, keď vieš čo je join či query v SQL a/alebo si sa počas štúdia uberal/a technickejším smerom.
➥ Máš základy štatistiky a matematiky.

Voxwise je slovenská spoločnosť so zameraním na poradenstvo pre globálne spoločnosti v oblasti využitia zákaznických dát. Náš team pracuje pre prestížne spoločnosti z celého sveta z rôznych sektorov, ktorým pomáhame rásť a zvyšovať zisk. Vďaka kvalite dodávaných služieb a zvyšujúcemu sa povedomiu spoločnosť Voxwise kontinuálne expanduje a rastie. Naša práca sa vyznačuje kombináciou využívania technológií a kreativity pri riešení otvorených otázok a problémov našich klientov. Ak hľadáš kontakt so zahraničím, chceš používať hlavu, nemáš rád stereotyp a chceš mať skvelých kolegov, Voxwise je miesto aj pre teba.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Pavlína Lauková
Tel.: +421903279126
E-mail: poslať životopis
ID: 4064938  Megjelentetés dátuma: 20.4.2021  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac