Web Developer pre významný e-commerce portál Pricemania

Pricemania s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.02.2019 alebo dohodou
1 500 - 3 000 EUR/mesiac (v závislosti od úrovne znalostí a skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V Pricemanii budujeme nový agilný development tím, ktorého cieľom bude zásadným spôsobom skvalitniť portál z pohľadu technologického aj obsahového a zvýšiť tak spokojnosť užívateľov aj klientov. V horizonte 1-2 rokov chceme byť pripravení spustiť expanziu do zahraničia.

Aktuálna návštevnosť projektu je na úrovni 300 000+ návštev mesačne, potenciál v rámci regiónu je však rádovo 1 mil.+ návštev denne ). Na webe máme 650 000+ aktívnych produktov a celkovo 18 mil.+ ponúk e-shopov, pričom katalóg sa neustále rozrastá a vyžaduje si čoraz väčšiu automatizáciu.

Náplňou tvojej práce bude:
- vývoj nových funkcionalít na webe (najmä užívateľské funkcie) a v admine klientov (funkcie, ktoré pomáhajú e-shopom maximalizovať obrat z Pricemanie)
- údržba existujúcich častí systému
- návrhy na zlepšenia a optimalizáciu kódu s cieľom dosiahnuť maximálny výkon aplikácie a spokojnosť užívateľov a klientov
- konkrétna náplň tvojej práce v Pricemanii bude závisieť od úrovne znalostí a skúseností, vždy sa snažíme nájsť prienik medzi ambíciami a plánmi developera a potrebami firmy (najlepšie sa pobaviť osobne na stretnutí)
- ako dôležité vnímame aj vzdelávanie v oblastiach, ktoré nie sú priamo programátorské, ale výrazne ovplyvňujú celkový obrat a ziskovosť projektu (SEO, použiteľnosť webu/UX, analytika apod.)

Ideálny kandidát pre Pricemaniu si v prípade, že:

Vieš programovať v PHP 7, poznáš framework Symfony, Doctrine, Twig, Solarium, SOLR, PostgreSQL, standardy PSR, vieš kódovať objektovo MVC, poznáš a vieš čo sú to DI, Services, Namespaces, ... ďalej sú ti známe princípy a používanie REST API, vieš SQL, prípadne PS/SQL, OAuth štandardy. Ďalej poznáš Bootstrap, HTML5 štandardy, JQuery a JQuery UI.

Kľúčové je však PHP, kvantum vecí sa vieš naučiť priamo u nás.

Veľkou výzvou je okrem nových užívateľských funkcií hlavne zvýšenie automatizácie párovania produktov, takže ak máš v tomto smere skúsenosti, určite sa ozvi.

- budeš súčasťou novovznikajúceho interného tímu riadeného špičkovým projekťákom (už je na lodi), zároveň však budeš spolupracovať s poprednými konzultantmi a mentormi v oblasti analytiky, SEO, UX atď. (máme širokú sieť partnerov a nástrojov, viac na www.ecommerce-katalog.sk a www.pricemaniaacademy.sk)
- zapojíme ťa do významného a medzinárodne perspektívneho on-line projektu s návštevnosťou vyše 300 000 návštev mesačne a s databázou 9 000+ e-shopov
- pracovať budeš s najnovšími technológiami a nástrojmi (v tomto budeš mať relatívne veľkú voľnosť pri výbere)
- podporíme ťa pri raste a rozvíjaní developerských zručností a nadobúdaní potrebných skúseností v oblasti SEO, usability, UX, analytika
- ponúkame motivujúci systém odmeňovania v závislosti od rýchlosti progresu a prínosu pre firmu
- flexibilná pracovná doba
- pracovný PC/notebook
- home office v rozumnej miere dohodou
(prípadne je možná aj dlhodobá externá spolupráca)
- dlhodobá práca na jednom projekte, kde okamžite uvidíš reálny prínos a výsledok tvojej práce (detailná analytika)

Výberové konanie už prebieha, termín nástupu nie je fixný, ak budeš vhodný kandidát, samotný model spolupráce sa dá prispôsobiť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

HTML - Expert
CSS - Expert
AJAX - Pokročilý
SQL - Pokročilý
PHP - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
PostgreSQL - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Sme partia mladých ľudí, ktorí si plnia svoje sny a chcú vybudovať medzinárodne úspešnú slovenskú spoločnosť, ktorá bude špičkou v e-commerce segmente.

Od teba očakávame, že si tímový hráč, vo svojej práci dôsledný a spoľahlivý, všetko odmakáš na 100 % a si schopný dotiahnuť veci úspešne do konca.

Počítame s tým, že sa niektoré veci budeš potrebovať naučiť, veľmi radi ťa v tom podporíme tak, aby si mohol rýchlo rásť po všetkých stránkach.

Nie sme žiadna mega korporácia, takže budeš mať priamy vplyv a dosah na výsledný produkt a hneď tak uvidíš ovocie svojej práce.

Spoločnosť Pricemania s. r. o. prevádzkuje špecializované nákupné portály www.pricemania.sk, www.pricemania.cz a ďalšie projekty, ktoré spotrebiteľom uľahčujú ich on-line nakupovanie. Pricemania umožňuje porovnanie cien a hodnotenie kvality viac ako 700 000 produktov z ponuky vyše 10 000 e-shopov, medzi nimi najväčší hráči na trhu ako Alza.sk, Hej.sk, Mall.sk, Martinus.sk a ďalšie. Pre e-shopy sú porovnávače cien jedným z najziskovejších marketingových kanálov a významne prispievajú k nárastu ich obratu a zisku. Okrem porovnávača cien prevádzkujeme aj špičkový vzdelávací program Pricemania Academy (viac na www.pricemaniaacademy.sk), v rámci ktorého vzdelávame majiteľov, marketérov a programátorov e-shopov vo všetkých kľúčových oblastiach on-line biznisu (webová analytika, SEO, správa PPC kampaní, social media, použiteľnosť webu, PR atď.).

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3553274  Megjelentetés dátuma: 4.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 500 - 3 000 EUR/mesiac (v závislosti od úrovne znalostí a skúseností)