Kuchár

PRIATELIA, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločosť Priatelia s.r.o. hľadá na prevadzku kuchára s praxou a pomocného kuchára do kuchyne. Pracovná doba od pondelka do piatku na 8,5hodiny denne. Prevádzka sa nachádza Na pántoch. Viac info pri osobnom pohovore.

Ďalšie voľné pracovné pozície na prevádzke v obchodnom centre Shopping Palace ako kuchár na krátky-dlhý týždeň.Viac info pri osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

spoločnosť prevádzkujúca canteen a catering

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3306079  Megjelentetés dátuma: 8.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou