PHP / Fullstack vývojář pro hotelovou aplikaci - senior 100k

PREVIO s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
60 000 - 100 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vyvíjíme nejpoužívanější hotelový systém v ČR. Působíme i v Maďarsku, Polsku a na Slovensku. Každý měsíc zpracujeme půl milionu rezervací ve více než 3000 hotelech. Naším cílem je maximálně automatizovat provoz hotelu a poskytovat ubytovacím zařízením špičkový produkt.

Na čem budeš pracovat?

  • Na cloudové aplikaci, kterou využívají recepční a manažeři pro správu rezervací na recepci hotelu.
  • Rezervačním systému pro hotelové hosty
  • Channel manageru, který každý den přenáší statisíce požadavků na zahraniční ubytovací portály.
  • PWA aplikacích pro hotelové hosty i samotné hoteliéry tak, aby správu rezervací měly obě strany neustále pod kontrolou.
  • API na systémy třetích stran (zámky, vytápění, restaurační systémy, mobilní aplikace, aj.).

Zároveň budeš pracovat na sebevzdělávání, budování týmového ducha a přispěješ k tomu, aby byl svět v travel businessu zase o trochu lepší

Jaké technologie budeš používat?

  • PHP7 (Zend 1 / Symfony 4) - pokud neznáš nevadí, stačí znát jakýkoliv jiný framework (Nette, Laravel, ...)
  • MySQL (Percona), ElasticSearch, Memcached
  • Pokud umíš i JS, můžeš nám pomocí s vývojem ve Vue.js, TypeScript nebo ExtJS, ale není to nutnost, hledáme i čistě backenďáky
  • RabbitMQ, GIT, Gitlab, API všeho druhu (REST, XML, SOAP), Composer, Codeception, AWS, Redmine

Co můžeš očekávat?

  • Pohodové prostředí v týmu dalších vynikajících programátorů, kteří si navzájem pomáhají a sdílí znalosti. Žádná byrokracie, žádné obstrukce, férový přístup, slovo při rozhodování a plánování.
  • Žádné klientské zakázky, super produkt, který dává smysl.
  • Možnost vybrat si produkt a technologie, které tě baví - můžeš dělat PWA appky ve Vue.js. Jestli tě baví více backend, můžeš dělat jen Channel manager postavený na Symfony 5, Elasticu a RabbitMQ, který každý den přenese miliony požadavků a žádný se nesmí ztratit. Jestli chceš dělat Fullstack není také problém.
  • 60-100 tis. plat podle zkušeností
  • A pak taková ta klasika: stravenky (100 Kč) resp. stravenkový paušál, 2x za rok firemní outdoor akce, budget 15 tis. na vzdělávání, který uplatníš na školení / konference / literaturu dle tvého výběru, firemní notebook, možnost firemního tarifu zdarma, parkovací místo (pokud jezdíš autem), firemní snídaně 1x týdně, výuka angličtiny s rodilým mluvčím, Multisportka

Pošli nám svoje CV a ideálně i ukázku kódu. Od toho se odpíchneme. Zbytek už probereš osobně přímo s vedoucím vývoje, žádné HR psychoanalýzy a 4-kolové pohovory.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 4037583  Megjelentetés dátuma: 23.2.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 60 000 Kč/měsíc