Ihneď prijímame telefonických operatorov. Práca na doma.

Prevention Clinic s.r.o.

Miesto práce
Ondavská 7, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V PREVENTION CLINIC sa zaoberáme preventívnymi vyšetreniami zameranými na cievy, varixy a kŕčové žily na dolných končatinách, kedže tie sa stávajú závažným ochorením aj u mladých ľudí a poväčšine nie sú viditeľne. Merania priebiehajú na prístrojoch ako sú Doppler, Systém ABI Boso 100. Dané namerané hodnoty vždy dostane pacient v podaní kompletnej správy od vyšetrujuceho lekára. S tým že pre väčší záujem rozširujeme ambulancie prijímame do nášho teamu nových Telefonistov. Práca Telefonického operátora je objednávať ľudí s naších databáz, ktoré dodávame. Ide o ,,studené kontakty" nakoľko naša špecifikácia je sústredená hlavne na nových ľudí ktorý nemajú na prvý pohľad zdravotný problém. Práca je riešená na 3-4 hodiny denne. Plat je od výkonu, t.j. 10 euro za každého pacienta. Možnosť pracovať z domu. Požadujeme hlavne komunikatívnosť a príjemné vystupovanie.

Požiadavky na zamestnanca

Poskytujeme preventívne vyšetrenia ciev a žíl na dolných končatinách a následne smerovanie pacientov (zákazníkov) ako ďalej postupovať, liečiť a uberať sa s ich zisteným zdravotným stavom.
ID: 3262733  Megjelentetés dátuma: 7.12.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 600