Údržbár - elektromechanik ( 2-zmenná prevádzka)

PRETTL Electrical Systems Potvorice s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1000 € (podľa skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nastavovanie strojov
- preventívna údržba strojov a nástrojov podľa plánu údržby
- elektr. zapájanie montážnych stolov, drobné opravy výrobnej haly a administr. priestorov
- spolupráca s výrobou pri montáži elektrických rozvodových skríň
- výroba montážnych prípravkov

- zázemie zahraničnej spoločnosti so sídlom v Nemecku
- zaškolenie na danú pracovnú pozíciu
- stravné lístky v hodnote 3,80 €
- príspevky za odpracované roky, životné jubileá
- bezplatná doprava (Nové Mesto n/v - Potvorice)
- práca v dvojzmennej prevádzke
- príjemné pracovné prostredie

Informácie o výberovom konaní

Životopis posielajte e-mailom alebo na adresu spoločnosti.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť, samostatnosť, spoľahlivosť
- technické myslenie a ochota učiť sa nové veci
- prax na uvedenej pozícii výhodou
- platná elektrotechnická spôsobilosť podľa § 21 resp. § 22 vyhl. č. 508/2009 výhodou

Spoločnosť PRETTL Electrical Systems Potvorice s.r.o. vznikla v roku 2003. Od roku 2009 je súčasťou koncernu Prettl Group. Hlavnou činnosťou je výroba káblových zväzkov a montáž riadiacich elektroskríň pre rôzne odvetvia.
Bližšie informácie o našej spoločnosti nájdete na stránke http://www.prettl.com

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 883113  Megjelentetés dátuma: 5.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1000 € (podľa skúseností kandidáta)