Vodič na rozvoz chladených a mrazených potravín Nitra

PRETOLOG s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
1 100 - 1 400 EUR/mesiac1100€ min hrubá mesačná mzda s prémiami, príplatkami (základná mesačná mzda 696€)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nakladanie a vykladanie tovaru podľa nakládkového listu
- manipulácia s tovarom
- preprava tovaru na určené miesto
- inkasovanie hotovosti za tovar
- správne odovzdávanie dokladov a hotovosti
- dodržiavanie reklamačného, hygienického a sanitačného poriadku
- vedenie denných záznamov o vozidle

- víkendy a sviatky sú voľné
- zamestnanecké zľavy na výrobky
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier)
- práca na pracovnú zmluvu
- výplata vždy načas (10-teho v mesiaci)

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za pochopenie a všetky reakcie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

C

Počet rokov praxe

1

- karta vodiča
- kvalifikačná karta vodiča
- doklad o psychickej spôsobilosti vodiča
- doklad o zdravotnej spôsobilosti vodiča
- vodičský preukaz skupiny C
- zdravotný preukaz na prácu v potravinárstve
- čistý register trestov

Pretolog s.r.o. patrí medzi významné slovenské distribučno-logistické spoločnosti na distribúciu potravín. Medzi jej hlavné činnosti patrí skladovanie a doprava potravín vozidlami v dvojteplotnom režime. Rozvozná sieť pokrýva celé územie Slovenskej republiky. Spoločnosť Pretolog s.r.o. je členom skupiny PRETO.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3870460  Megjelentetés dátuma: 13.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac