Účtovník/účtovníčka

Prešovská univerzita v Prešove

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
01.02.2019
Mzdové podmienky (brutto)
702,50 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

komplexné zabezpečovanie účtovníckej agendy:
došlé a vyšlé faktúry za podnikateľskú činnosť,
mesačné a ročné spracovanie DPH za PU,
kontrola DPH na vstupe a výstupe za PU,
spracovanie daňového priznania k dani z príjmov právnických osôb;

rekreácia, bazén, DDP

Vyhlasovateľ si vyhradzuje právo podľa zaslaných životopisov pozvať na osobný pohovor len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

znalosť všeobecne platných právnych predpisov z oblasti účtovníctva, daňovníctva a ekonomiky,
skúsenosti so závierkou v podvojnom účtovníctve;
samostatnosť pri riešení úloh,
znalosť softvéru SAP výhodou;

Univerzitná verejná vysoká škola, ktorá je súčasťou európskeho priestoru vysokoškolského vzdelávania a spoločného európskeho výskumného priestoru. Poskytuje vzdelávanie v akreditovaných študijných programoch všetkých troch stupňov, ako aj ďalšie vzdelávanie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3576577  Megjelentetés dátuma: 11.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 702,50 €