Obsluha CNC stroja

PREMY s.r.o.

Miesto práce
Košická 8965/5, Prešov
Termín nástupu
dohodou
990 - 1 300 EUR/mesiacMimoriadne odmeny Ročné odmeny Odmeny za Zlepšovacie Návrhy a Inovácie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Opracovanie polotovarov na CNC stroji nevyhnutné pre zabezpečenie správnej funkčnosti vyrobených dielcov na základe technickej dokumentácie z oddelenia technológie.
Dvojzmenná prevádzka.

Príspevok na Doplnkové Dôchodkové Sporenie
MultiSport karta
Možnosť sa zúčastniť na služobných cestách k zákazníkom a na veľtrhy
Firemné akcie

Štruktúrovaný životopis prosím poslať aj so súhlasom so spracovaním osobných údajov na e-mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti so systémom Heidenhain výhodou
Technické myslenie
Znalosť technológie obrábania frézovaním
Zodpovednosť
Spoľahlivosť
Ochota pracovať v tíme
Ochota vzdelávať sa

Špecializujeme sa na výrobu foriem pre lisovanie výrobkov z expandovaného polystyrénu - EPS a expandovaného polypropylénu - EPP, ktorých využitie je v širokom spektre oblastí automobilového, stavebného a baliarenského priemyslu. Ponúkame dlhodobo stabilné pracovné miesto.
ID: 4104851  Megjelentetés dátuma: 14.4.2022  Alapbér (bruttó): 990 EUR/mesiac