Pán čašník / Pani servírka pre Horský hotel Sliezsky dom 4*

Premium Star Hotels, a.s.

Miesto práce
Horský Hotel Sliezsky dom, Vysoké Tatry
Termín nástupu
dohodou
1 250 EUR/mesiacPriemerná mzda 1100€/netto (+ tips extra) mzda obsahuje: príplatky za víkendy, sviatky, nadčasy, motivačné ohodnotenie z predaja na mesačnej báze

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaiste máš potenciál, ktorý Ti umožníme naplno rozvíjať.
Nebudeš len zamestnanec, ale staneš sa súčasťou motivovaného a stabilného tímu, ktorý posúva hotelierstvo na vyššiu úroveň. A to v súlade s maximálnou kvalitou poskytovaných služieb a jedinečným prostredím s dôrazom na ekológiu.
Hotel je súčasťou siete PSH, ktorá z dôvodu pandémie neprepustila ani jedného kmeňového zamestnanca.

Zodpovedáš za gurmánsky zážitok našich hostí:
- poskytuješ servis hosťom v rámci stolovania
- odporúčaš jedlá a nápoje na základe jedálneho a nápojového lístka
- vystavuješ účty zákazníkom
- pripravuješ a debarasuješ stoly v reštaurácii
- pripravuješ studené a teplé nápoje
- dodržiavaš štandardy HACCP

- veľmi radi a často podporujeme kariérny rast našich kolegov
- kontinuálne vzdelávanie v oblasti somelierstva a baristiky + iné odborné školenia a výlety
- motivačný program na mesačnej báze
- práca v profesionálnom a stabilnom kolektíve
- zamestnanecké ubytovanie a stravovanie
- pracuje sa 7/7
- stabilné a priateľské prostredie so silným zázemím
- vysokohorské prostredie

Pracuje sa 7/7, strava a ubytovanie sú zabezpečené priamo na hoteli.
Ponuka práce je pre ľudí, ktorí chcú byť súčasťou food & beverege teamu novej hotelovej siete Premium Star Hotels, ktorá zastrešuje hotely na Slovensku a v Chorvátsku.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Poslaním životopisu dáva uchádzač spoločnosti Premium Star Hotels, a.s. svoj súhlas so spracovaním jeho osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

čašník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy

Počet rokov praxe

2

Náš nový kolega alebo kolegyňa musí mať rád svoju prácu a chuť sa v nej zlepšovať. Výrazne mu pomôže znalosť aspoň jedného cudzieho jazyka (AJ/NJ).
Rodinná atmosféra v kolektíve mu vytvorí priestor pre pokojný profesionálny výkon.

Sme Premium Star Hotels (PSH), sieť hotelov na Slovensku a v Chorvátsku, kde je na prvom mieste zákazník. Naši hostia si k nám chodia oddýchnuť a my chceme, aby sa u nás cítili ako doma. Spoločne pre to robíme maximum – od riaditeľov/ky hotelov až po brigádnikov/čky. Lojalita a hodnoty pre nás nie sú len frázy, preto PSH v krízach posledných rokov neprepustila ani jedného kmeňového zamestnanca. Kolegom a kolegyniam poskytujeme priestor pre odborný aj osobnostný rozvoj a koľko si z neho zoberiete, záleží na vás.
ID: 3974417  Megjelentetés dátuma: 19.10.2023  Alapbér (bruttó): 1 250 EUR/mesiac