Asistent/Asistentka predaja (plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu)

Premium Sport Kft.

Miesto práce
Aupark, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
900 € - 1.000 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho monobrandového obchodu Heavy Tools v Bratislavskom Auparku hľadáme Asistentov predaja, ktorí vyhovujú nasledujúcim podmienkam:
• stredoškolské vzdelanie
• minimálne 2-3 roky praxe v obchodnej oblasti (výhodou je prax v oblasti odevov a módy )

Na obsadenie pozície je ďalej potrebné:
• flexibilnosť
• kladný postoj k zákazníkom a k výkonnosti
• komunikatívnosť
• schopnosť samostatne vykonávať prácu

Oceníme, ak:
• obľubujete dynamickú, samostatnú a kreatívnu prácu
• obľubujete výzvy a beriete zodpovednosť za svoje rozhodnutia
• ste schopná/ý vykonávať rôznorodú, z viac úloh zloženú prácu
• ste motivovaná/ý pre dosiahnutie cieľov
• je pre Vás dôležitá móda a radi sledujete najnovšie trendy
• znalosť cudzieho jazyka (maďarský, anglický jazyk) oceníme vo Váš prospech.

Čo ponúkame:
• možnosť odborného rastu v dynamickom prostredí
• stabilné firemné zázemie
• neurčitý pracovný pomer
• možnosť dlhodobej spolupráce

O výberovom konaní:
• životopis spolu s fotkou nám zašlite v slovenskom aj v maďarskom jazyku
• kontaktovať budeme kandidátov, ktorí spľňajú naše požiadavky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Heavy Tools je rozhodujúca značka odevného priemyslu, na medzinárodných trhoch si nepretržito rozširuje dostupnosť svojich produktov. Svoje produkty ponúka takým ženám a mužom, ktorí milujú klasické strihy a sledujú aktuálne trendy v súčasnosti.
Za svoje úspechy vďačí firma kladnému postoju k zákazníkom a lojalite svojich zamestnancov. Našim cieľom je, obslúžiť svojich zákazníkov na najvyššej úrovni.
ID: 3503460  Megjelentetés dátuma: 16.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 € - 1.000 €