Zástupce Premium Fashion Brands pro Slovensko

Premium Fashion Brands CS s.r.o.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Termín nástupu
Ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Významná investiční skupina zaměřená na společenskou elitu a klíčové oblasti jejich zájmu obsazuje ve své skupině Premium Fashion Brands osobu na pozici Zástupce Premium Fashion Brands pro Slovensko.

Premium Fashion Brands, jedno z největších uskupení na trhu prémiové módy a doplňků v České republi-ce a na Slovensku, provozuje zejména v Praze, Brně a Bratislavě 26 obchodů se značkami ARMANI JEANS, GEOX, TRUSSARDI JEANS, 18CRR81 CERUTTI, VERSACE JEANS, MaxMara Weekend, Marina Yachting a jiné, společně se sítí obchodů BELTISSIMO.

Jednou z našich investic krom Premium Fashion Brands na Slovensku je také Saffron Beds, prodejce luxusních postelí z přírodních materiálů.

Náplň práce

• Vyjednávání strategických partnerství pro prezentaci Premium Fashion Brands a cross sale aktivit
• Spolupodílení se na přípravě marketingových a business plánů a jejich implementace
• Prezentace PFB na společenských akcích a VIP událostech na Slovensku
• Implementace prvků již fungující skupiny PFB CZ do PFB SK
• Strategická podpora a implementace VIP karet a věrnostního programu
• Spolupráce na přípravě eventů, kampaní a důležitých projektů
• Posilování visibility firmy a produktů
• Úzká spolupráce při akvizicích dalších značek
• Reporting investorům, vyhodnocování kampaní a projektů
• Spolupráce s obchodním oddělením

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Nadstandardní platové ohodnocení
• Zázemí silného investora
• Možnost přímé interakce s nejúspěšnějšími slovenskými a českými podnikateli a mana-žery
• Stát se součástí silného holdingu v atraktivním prostředí a týmem zkušených profesioná-lů
• Firemní benefity společně s benefity partnerských firem z oblasti luxusního zboží a služeb
• Zvýhodněný nákup produktů a služeb společnosti
• Perspektivu profesního a osobního růstu
• Flexibilní pracovní dobu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Marketing, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky

• Energická osobnost s reprezentativním vystupováním
• Dlouhodobé zkušenosti z obchodu/marketingu a módou/beauty vítány
• Profesionální a seriózní přístup ke klientům
• Schopnost se rychle orientovat a prosazovat v nových situacích
• Ochota se dlouhodobě profesně rozvíjet v oblasti prémiového segmentu
• Komunikativní znalost anglického jazyka výhodou
• Přehled o slovenské scéně
• Předchozí zkušenost v mediální, kreativní či PR agentuře anebo ve významné firmě v oboru fashion / prémiových služeb

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Premium Fashion Brands provozuje 26 prodejen s obuví, oblečením a doplňky. V současnosti zahrnuje především značkové módní obchody Geox, Armani Jeans a multibrandové obchody Beltissimo. Společnost připravuje rozšíření obchodní sítě o nové prodejny a uvedení dalších prémiových značek na český a slovenský trh. Jeho cílem je prezentovat nové světové módní trendy, a významně tak ovlivňovat dění na domácím módním trhu.
ID: 2747002  Megjelentetés dátuma: 4.10.2016