Projektový manažér

Premier Consulting EU, s.r.o.

Miesto práce
Komárno
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
čo najskôr po ukončení výberového konania
1 000 EUR/mesiaczákladná zložka odmeny: 1000 EUR + výkonnostné odmeny; po uplynutí určitého časového horizontu potrebného na zaškolenie a získanie potrebnej praxe a zručností , môže byť priemerná odmena -v závislosti od výkonu - násobne vyššia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Premier Consulting je úspešná poradenská spoločnosť s vedúcou pozíciou na trhu v oblasti prípravy projektov financovaných zo štrukturálnych fondov Európskej únie.

Projektový manažér (PM) je dynamická pracovná pozícia, ktorá kombinuje manažérske zručnosti s vysoko odbornou prácou a zodpovednosťou. PM je zodpovedný za prípravu projektov pre našich klientov a to od vytvorenia celkovej koncepcie projektu v spolupráci s klientom cez vypracovanie podnikateľského plánu, finančného plánu a ostatných súčastí projektu, manažment verejného obstarávania až po poradenstvo pri vyúčtovaní úspešného projektu a vyplatení finančnej pomoci klientovi.

Projektovému manažérovi bude poskytnuté kompletné know-how nášho úspešného tímu, kompletné zázemie vrátane vlastného asistenta(ov).

Ideálny kandidát má veľmi dobrý všeobecný prehľad, dobre sa orientuje v ekonomických témach a má základný prehľad o účtovníctve. Projektový manažér vynikajúco ovláda slovenský jazyk - slovom aj písmom, a dokáže čítať odborný text s porozumením.
Pozícia vyžaduje občasné cestovanie.

Skúsenosti s eurofondami a procesom verejného obstarávania sú výhodou, nie však podmienkou.

na osobnom pohovore

Informácie o výberovom konaní

Životopis zasielajte výlučne elektronicky (e-mailom).
K životopisu požadujeme motivačný list.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, stavebné s ekonomickým prehľadom, poľnohospodárstvo s dobrým ekonomickým prehľadom, právo, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Požadujeme pracovnú prax tri roky. Skúsenosti s eurofondami nie sú podmienkou.

Osobnostné predpoklady:
- dôslednosť, zodpovednosť, pracovitosť
- záujem odborne rásť , ochota a schopnosť učiť sa nové veci

Premier Consulting EU, s.r.o. je úspešná poradenská spoločnosť s vedúcou pozíciou v oblasti prípravy projektov financovaných z fondov Európskej únie (www.eurofondy.sk). Už 20 rokov pomáhame firmám financovať inovatívne investície ale aj obciam rekonštruovať a modernizovať infraštruktúru. Aj vďaka nám sa na Slovensku zrealizovalo už viac ako 2000 investičných projektov.
ID: 3479929  Megjelentetés dátuma: 4.8.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac