Konštruktér so strojárskym zameraním

PREMATLAK, a.s.

Miesto práce
Častkovce
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
Od 900 EUR/mesiacNástupná mesačná mzda: základ 900,-- € + prémie 100,-- €. Mzda bude prehodnotená po skúšobnej dobe. Konečná výška nástupnej mzdy závisí od znalostí a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vývoj a konštruovanie meracej techniky – priemyselných tlakomerov:
- spolupráca pri stanovovaní kalkulácií
- návrh a modelovanie mechanických častí
- príprava výrobnej a výkresovej dokumentácie
- zaškolenie nových zamestnancov na montážne operácie
- komunikácia so zákazníkmi, návrh optimálnych riešení podľa ich požiadaviek
- komunikácia s ostatnými oddeleniami závodu

Radi by ste pracovali v stabilnej slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou?
Pridajte sa k nám a získajte aj ďalšie výhody:
- možnosť profesionálnej sebarealizácie, odborného a osobného rastu
- práca v mladom kolektíve s motivujúcim platovým ohodnotením
- rôzne firemné a športové podujatia pre zamestnancov a členov ich rodiny
- príspevok na stravovanie v našej jedálni alebo vo forme stravných lístkov
- odmena za pracovné výročia a životné jubileá
- príspevok do III. piliera

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické (Strojárske)

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Úspešný kandidát by mal mať:
- znalosť MS Office
- SŠ alebo VŠ vzdelanie strojárskeho smeru
- prax v oblasti konštrukcie a návrhu výrobkov min. 1 rok
- znalosť programu AutoCad
- znalosť programu CorelDraw, T-flex CAD výhodou
- technické myslenie, komunikatívnosť
- schopnosť samostatne riešiť problémy

Spoločnosť PREMATLAK je najväčší slovenský výrobca mechanických prístrojov na meranie tlaku a teploty s pôsobnosťou v strednej a východnej Európe. V roku 2017 sa zlúčil so spoločnosťou MANOMER SK, čím upevnil svoje postavenie na trhu. PREMATLAK je dlhodobý a certifikovaný dodávateľ meracej a regulačnej techniky. Vyvíja, vyrába, predáva a zabezpečuje servis širokého sortimentu tlakomerov a teplomerov mechanických a elektronických, príslušenstva a doplnkov k tlakomerom a teplomerom, snímačov tlaku a teploty a dodáva náhradné diely.
PREMATLAK zároveň ponúka služby v oblastiach vývoja špeciálnych tlakomerov, zákazkovej výroby špeciálnych vyhotovení podľa konkrétnych požiadaviek zákazníka, školenia a semináre o výrobkoch, záručný a pozáručný servis výrobkov, poradenstvo v oblastiach merania tlaku a teploty.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3679582  Megjelentetés dátuma: 23.6.2022  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac