Strojník (s príspevkom na ubytovanie)

Premac, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 140 - 1 300 EUR/mesiac950 eur základná mzda + 190 eur variabilná zložka mzdy + ďalšie príplatky (nadčas, riziko,kompenzácia za sťažené prostredie od 150-200 eur, po skúšobnej dobe je možnosť úprava platu)-možnosť mesačného zárobku až 1300 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného strojníka na mokrú stranu technológie Omag (stacionálny vibrolis na výrobu zámkovej dlažby), náplňou práce bude:
- Obsluhovať výrobné zariadenia vo výrobe exteriérových dlažieb v súlade s pokynmi nadriadeného a predpismi platnými pre dané miesto.
- Realizácia menších opráv na zariadení počas zmeny a realizácia práce počas veľkých opráv v rámci harmonogramu prác údržby.

#Práca v dynamickom prostredí v spoločnosti s 27 ročnou tradíciou, ktorá je najväčším výrobcom betónových výrobkov na Slovensku#Možnosť rozvoja a spolupráce v rámci skupiny CRH#príspevok na stravovanie a dôchodkové poistenie# príspevok na ubytovanie# finančná odmena pri pracovnom výročí#finančná odmena pri životnom jubileu#vzdelávanie#športový deň

Informácie o výberovom konaní

Osobny pohovor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebne, strojnícke

Vodičský preukaz

B

- 3 roky praxe na výrobe zámkovej dlažby na stacionálnom vibrolise alebo 5 rokov praxe na pozícií strojník obsluhy miešačiek na betonárke podmienkou
- Hľadáme zodpovedných ľudí, orientovaných na výsledok, vykonávajúcich kvalitnú a včasnú prácu.
- Vyžadujeme schopnosť a ochotu učiť sa nové veci a stále sa zlepšovať.
Prax je podmienkou.

Premac spol. s r.o. je najväčším výrobcom exteriérových zámkových dlažieb na Slovensku. V troch výrobných závodoch v Bratislave, Zvolene a v Košiciach sa vyrábajú exteriérové betónové dlažby, prvky záhradnej architektúry a stavebné materiály.

Spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu od r. 1991 a od r. 2003 je súčasťou koncernu CRH. Každoročne prichádza na trh s novinkami a prostredníctvom zmluvných partnerov realizuje dodávky materiálu na celom území Slovenskej republiky.

Pre viac informácií navštívte stránku http://www.premac.sk/.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 580933  Megjelentetés dátuma: 23.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 140 - 1 300 EUR/mesiac950 eur základná mzda + 190 eur variabilná zložka mzdy + ďalšie príplatky (nadčas, riziko,kompenzácia za sťažené prostredie od 150-200 eur, po skúšobnej dobe je možnosť úprava platu)-možnosť mesačného zárobku až 1300 eur