Asistent/ka vedenia spoločnosti

Premac, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
900 € základná mzda + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Administrácia - Zabezpečenie všetkých administratívnych aktivít súvisiacich s tímom v spoločnosti Premac.
• Príprava zmlúv, podkladov, spracovanie dát a podobne.
• Skenovanie a zakladanie faktúr, párovanie dokladov
• Všeobecná podpora - Podpora výkonného riaditeľa a riadiaceho tímu - organizovanie stretnutí, príprava podkladov a zabezpečenie služobných ciest.
• Office manažment - Zabezpečenie chodu kancelárie, objednávanie kancelárskych potrieb a občerstvenia.
• Projekty - Účasť na vybraných projektoch podľa zadania; organizácia firemných podujatí v spolupráci s inými oddeleniami spoločnosti.
• Správa budovy - Riadenie prevádzky a organizácia všetkých činností spojených so správou nehnuteľnosti (komunikácia s úradmi, správa nákladov a zabezpečenie údržby priestorov).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

administratíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Premac spol. s r.o. je najväčším výrobcom exteriérových zámkových dlažieb na Slovensku. V troch výrobných závodoch v Bratislave, Zvolene a v Košiciach sa vyrábajú exteriérové betónové dlažby, prvky záhradnej architektúry a stavebné materiály.

Spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu od r. 1991 a od r. 2003 je súčasťou koncernu CRH. Každoročne prichádza na trh s novinkami a prostredníctvom zmluvných partnerov realizuje dodávky materiálu na celom území Slovenskej republiky.

Pre viac informácií navštívte stránku http://www.premac.sk/.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3413701  Megjelentetés dátuma: 7.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 € základná mzda + variabilná zložka