IT Admin

PREFIS a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1700€ , v závislosti od seniority kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného kolegu, ktorý má záujem o nové technológie a inovácie, má chuť posúvať sa dopredu a učiť sa nové veci. Niekoho proaktívneho so záujmom o zlepšovanie nastavenia procesov.

Náš nový kolega musí byť schopný samostatne riešiť interné požiadavky zamestnancov, analyzovať a riešiť problémy, navrhovať a implementovať vylepšenia v rámci IT oblasti.

V prípade, že ste už robili s technológiami ako DNS, DHCP, TCP, LAN a nie je Vám cudzie ani skriptovanie v bashi alebo pythone, pošlite nám CV a staňte sa členom nášho tímu v krásnych priestoroch výškovej budovy POLUS-u.

• Inštalácia, konfigurácia a aktualizácia SW spoločnosti
• Správa a údržba HW spoločnosti (servery, PC, notebooky, mobilné telefóny, tlačiareň, sieťové zariadenia - switche, wifi AP, ...)
• Vykonávanie pravidelných systémových kontrol (monitoring)
• Zálohovanie a obnova údajov
• Poskytovanie používateľskej podpory interným používateľom
• Riešenie vzniknutých problémov s HW a SW
• Tvorba dokumentácie (návody, IT smernice)
• Komunikácia s dodávateľmi a poskytovateľmi systémov a služieb

Ak prídete k nám na pohovor, budeme sa Vás pýtať na vedomosti a záujem o nasledovné:

• Linux + Windows administrátor
• VPN, Firewall
• virtualizácia (Libvirt KVM, virtualbox)
• mailserver (Postfix)
• webserver (Apache, Apache Tomcat)
• doména Active Directory (samba)
• databázy (MS SQL, MySQL, PostgreSQL, Oracle)
• SVN, gitlab, jenkins administrátor
• SSL certifikáty, Letsencrypt
• vzdialená správa - SSH, RDP
• JIRA administrátor - je výhodou

- Flexibilný pracovný čas
- Čerpanie času napr. na šport (namiesto 30 min na obed 1,5 hod na šport)
- 5 dní dovolenky nad zákonný rámec
- Občerstvenie na pracovisku vrátane čerstvého ovocia
- Firemné akcie
- Vzdelávanie zamestnancov – organizované spoločnosťou
- Možnosť odborného rastu – spolupráca so seniormi a vysokokvalifikovanými odborníkmi

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

-Spoľahlivosť, zodpovedný prístup ku práci
-Zmysel pre detail
-Flexibilita
-Odolnosť voči stresu

Spoločnosť PREFIS, a. s. sa zaoberá poskytovaním služieb v oblasti vývoja, konfigurácie, užívateľskej a technickej podpory softvéru Wallstreet Suite®. Wallstreet Suite® je riešenie určené pre oblasti Treasury, Cash & Liquidity a Risk management.

Ako „Expert certified Partner“ celosvetovo pôsobiacej spoločnosti Wallstreet Systems sa spoločnosť podieľa na projektoch implementácie a podpory softvéru Wallstreet Suite® pre klientov primárne v rámci celej Európy. Našimi klientami sú najmä centrálne banky, ministerstvá financií, veľké korporácie a komerčné banky z európskych krajín a regiónu.

PREFIS, a. s. bola založená v roku 1996 a sídli v Bratislave. Spoločnosť je spoľahlivým a flexibilným partnerom, ktorý detailne a komplexne pozná svojich zákazníkov, ich business, procesy a činnosti, technológie, ľudí, špecifické vlastnosti a potreby a je schopná navrhnúť a poskytnúť optimálne riešenie a služby oblasti Treasury, Cash & Liquidity a Risk managementu.

Informácie o spoločnosti nájdete na:
www.prefis.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3611067  Megjelentetés dátuma: 7.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1700€ , v závislosti od seniority kandidáta