Marketingový špecialista

PREFIS a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Od 1500€ v závislosti od seniority, vzdelania kandidáta a typu úväzku + benefity a iné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poznáš spoločnosť PREFIS? Už 21 rokov poskytujeme služby v oblasti vývoja, konfigurácie a podpory softvéru Wall Street Suite® a vyvíjame vlastné softvérové riešenie SUMMA. Našimi klientami sú veľké centrálne banky, ministerstvá financií, veľké korporácie a komerčné banky z európskych aj mimo európskych krajín. Pridaj sa k nám ako marketingový špecialista a uplatni svoje znalosti vo svete veľkého biznisu.

Ak máš chuť podieľať sa na exekúcii globálnej marketingovej stratégie úspešnej spoločnosti pôsobiacej na zahraničných trhoch a zužitkovať svoje vedomosti z digitálneho marketingu, pošli nám svoj životopis a staň sa naším novým kolegom.

Čo bude v tvojich rukách:
- Exekúcia a controlling marketingovej stratégie na globálnom trhu
- Príprava a zadávanie produkcie digitálnych kampaní (grafika, copywriting, storyboardy, etc.)
- Komunikácia s dodávateľmi (grafici, copywriteri, správcovia PPC kampaní, video produkcia, etc.)
- Správa komunikačného/prezentačného obsahu webstránky
- Správa komunikačného/prezentačného obsahu social media (LinkedIn, Twitter)
- Zabezpečenie realizácie marketingových aktivít on time a on budget
- Kontrola KPIs (Kvalitatívne + Kvantitatívne ciele, Google Analytics, Performance marketing) a pravidelný reporting
- Priestor na generovanie nápadov a kampaní, ktoré pomôžu firme rásť
- Samostatné marketingové aktivity v rámci schváleného budgetu a stratégie

- Flexibilný pracovný čas s možnosťou práce z domu
- Čerpanie času napr. na šport (namiesto 30 min na obed 1,5 hod na šport)
- 5 dní dovolenky nad zákonný rámec
- Občerstvenie na pracovisku vrátane čerstvého ovocia
- Firemné akcie
- Vzdelávanie zamestnancov – organizované spoločnosťou
- Pracovný úväzok šitý na mieru
- Možnosť odborného rastu – spolupráca so seniormi a vysokokvalifikovanými odborníkmi na Treasury & Risk Management softvérové riešenia
- Zmena oddelenia podľa preferencií – sme flexibilní, vyjdeme v ústrety vašim pracovným cieľom a záujmom
- Rodinná atmosféra menšej firmy, minimum procesov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Google Ads - Základy

Počet rokov praxe

2

Akého človeka hľadáme:
- Predchádzajúce skúsenosti na podobnej pozícii aspoň 2-3 roky
- Detailná znalosť prostredia online digitálneho marketingu
- Základná znalosť performance marketingových kanálov (AdWords, Facebook Ads, Twitter, LinkedIn)
- Marketingový common sense, t.j. schopnosť vyhodnotiť efektivitu, budget a škálovateľnosť komunikačných prostriedkov
- Samostatnosť, schopnosť myslieť strategicky a prinášať vlastné nápady
- Silné komunikačné zručnosti a schopnosť argumentovať

Spoločnosť PREFIS, a. s. sa zaoberá poskytovaním služieb v oblasti vývoja, konfigurácie, užívateľskej a technickej podpory softvéru Wallstreet Suite®. Wallstreet Suite® je riešenie určené pre oblasti Treasury, Cash & Liquidity a Risk management.

Ako „Expert certified Partner“ celosvetovo pôsobiacej spoločnosti Wallstreet Systems sa spoločnosť podieľa na projektoch implementácie a podpory softvéru Wallstreet Suite® pre klientov primárne v rámci celej Európy. Našimi klientami sú najmä centrálne banky, ministerstvá financií, veľké korporácie a komerčné banky z európskych krajín a regiónu.

PREFIS, a. s. bola založená v roku 1996 a sídli v Bratislave. Spoločnosť je spoľahlivým a flexibilným partnerom, ktorý detailne a komplexne pozná svojich zákazníkov, ich business, procesy a činnosti, technológie, ľudí, špecifické vlastnosti a potreby a je schopná navrhnúť a poskytnúť optimálne riešenie a služby oblasti Treasury, Cash & Liquidity a Risk managementu.

Informácie o spoločnosti nájdete na:
www.prefis.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3532475  Megjelentetés dátuma: 7.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Od 1500€ v závislosti od seniority, vzdelania kandidáta a typu úväzku + benefity a iné odmeny