IT Tester finančnej aplikácie

PREFIS a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Od 1200€ v závislosti od seniority, vzdelania kandidáta a typu úväzku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naše softvérové riešenie SUMMA pomáha nadnárodným korporáciám a finančným inštitúciám vrátane centrálnych bánk sledovať dianie na trhoch a riadiť toky svojich financií. Kvalita aplikácie a spokojnosť klienta je pre nás najdôležitejší výstup našej práce, preto každú novú funkcionalitu poctivo testujeme.

Ak ťa baví skúšať a testovať nové veci, si kritický na seba aj na iných a s testovaním webových aplikácii máš aspoň ročné skúsenosti, pridaj sa k nám ako tester finančnej aplikácie SUMMA. http://bit.ly/SUMMAvideo

Náplň práce zahŕňa:
- testovanie funkcionalít systému
- príprava testovacích scenárov
- príprava dokumentácie
- aktívne hľadanie chýb v systéme
- sledovanie stavu nájdených chýb
- komunikácia s vývojárskym tímom

Radi vyjdeme v ústrety tvojim pracovným cieľom a ambíciám. Z tejto pozície sa môžeš posunúť viac k analýzam, automatizovanému testovaniu či vedeniu vlastného tímu testerov. Záleží od tvojej šikovnosti.

- Od 1200€ v závislosti od seniority, vzdelania kandidáta a typu úväzku
- Flexibilný pracovný čas s možnou občasnou prácou z domu
- 5 dní dovolenky nad zákonný rámec
- Občerstvenie na pracovisku vrátane čerstvého ovocia
- Firemné akcie
- Vzdelávanie zamestnancov – organizované spoločnosťou
- Možnosť odborného rastu – spolupráca so seniormi a vysokokvalifikovanými odborníkmi na softvérové riešenia z oblasti Treasury & Risk Management
- Rodinná atmosféra menšej firmy, minimum procesov

Ak ťa pozícia testera u nás zaujala, daj nám o sebe vedieť či už cez Profesiu alebo na [email protected] a spoznaj nás osobne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT technológie, programovanie, iné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

- min. 1 rok skúsenosti s testovaním webových aplikácii
- anglický jazyk na pokročilej úrovni - hlavne čítanie s porozumením
- záujem o testovanie, radosť z nachádzania chýb :)
- znalosť a orientácia v problematike financií výhodou

Spoločnosť PREFIS, a. s. sa zaoberá poskytovaním služieb v oblasti vývoja, konfigurácie, užívateľskej a technickej podpory softvéru Wallstreet Suite®. Wallstreet Suite® je riešenie určené pre oblasti Treasury, Cash & Liquidity a Risk management.

Ako „Expert certified Partner“ celosvetovo pôsobiacej spoločnosti Wallstreet Systems sa spoločnosť podieľa na projektoch implementácie a podpory softvéru Wallstreet Suite® pre klientov primárne v rámci celej Európy. Našimi klientami sú najmä centrálne banky, ministerstvá financií, veľké korporácie a komerčné banky z európskych krajín a regiónu.

PREFIS, a. s. bola založená v roku 1996 a sídli v Bratislave. Spoločnosť je spoľahlivým a flexibilným partnerom, ktorý detailne a komplexne pozná svojich zákazníkov, ich business, procesy a činnosti, technológie, ľudí, špecifické vlastnosti a potreby a je schopná navrhnúť a poskytnúť optimálne riešenie a služby oblasti Treasury, Cash & Liquidity a Risk managementu.

Informácie o spoločnosti nájdete na:
www.prefis.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3467220  Megjelentetés dátuma: 9.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Od 1200€ v závislosti od seniority, vzdelania kandidáta a typu úväzku.