JavaScript Programátor

PREFIS a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Od 1500€ do 3000€ v závislosti od seniority, vzdelania kandidáta a typu úväzku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Našou doménou sú už 20 rokov treasury a risk manažment systémy. Posledné roky vyvíjame a implementujeme vlastný systém SUMMA. Chceme ľuďom v bankách a korporátnych spoločnostiach zjednodušiť a zefektívniť riadenie hotovosti, plánovanie likvidity a manažment finančných transakcií a rizík. Preto veľkú pozornosť sústredíme na frontend a používateľské rozhranie systému SUMMA.

Pridajte sa k nám ako JavaScript Programátor, ktorý bude spolupracovať na vytváraní softvérového riešenia SUMMA. Stanete sa súčasťou nášho vývojárskeho tímu, ktorý aktuálne tvorí 7 ľudí, najužšie budete spolupracovať s naším senior frontend vývojárom Tibim.

- Vývoj a implementácia UI frameworku-u pre web aplikáciu
- Prispôsobenie fungovania UI na bežné prehliadače v cieľových inštitúciách
- Programovanie v JavaScript, HTML, CSS, JSON, JQuery

- Flexibilný pracovný čas s možnosťou práce z domu
- Čerpanie času napr. na šport (namiesto 30 min na obed 1,5 hod na šport)
- 5 dní dovolenky nad zákonný rámec
- Občerstvenie na pracovisku vrátane čerstvého ovocia
- Firemné akcie
- Vzdelávanie organizované spoločnosťou
- Pracovný úväzok šitý na mieru
- Možnosť odborného rastu – spolupráca so seniormi a vysokokvalifikovanými odborníkmi na Treasury & Risk Management softvérové riešenia
- Zmena oddelenia podľa preferencií – sme flexibilní, vyjdeme v ústrety vašim pracovným cieľom a záujmom
- Rodinná atmosféra menšej firmy, minimum procesov

Ak máte otázky alebo sa chcete nezáväzne dozvedieť viac o pozícii či o spoločnosti, radi Vás pozveme na kávu :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT technológie, programovanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

JavaScript - Expert
CSS - Pokročilý
HTML - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- 2+ roky skúseností s frontend vývojom
- Vítaná je skúsenosť s agílnymi metódami vývoja, ako sú Scrum alebo Kanban
- Samostatnosť pri analýze problémov
- Pokročilá angličtina - najmä na čítanie dokumentácie :)
- Chuť spoluvytvárať riešenie vo finančnej doméne
- Skúsenosť a znalosť technológií ako: JavaScript, HTML, CSS, JSON, JQuery

Spoločnosť PREFIS, a. s. sa zaoberá poskytovaním služieb v oblasti vývoja, konfigurácie, užívateľskej a technickej podpory softvéru Wallstreet Suite®. Wallstreet Suite® je riešenie určené pre oblasti Treasury, Cash & Liquidity a Risk management.

Ako „Expert certified Partner“ celosvetovo pôsobiacej spoločnosti Wallstreet Systems sa spoločnosť podieľa na projektoch implementácie a podpory softvéru Wallstreet Suite® pre klientov primárne v rámci celej Európy. Našimi klientami sú najmä centrálne banky, ministerstvá financií, veľké korporácie a komerčné banky z európskych krajín a regiónu.

PREFIS, a. s. bola založená v roku 1996 a sídli v Bratislave. Spoločnosť je spoľahlivým a flexibilným partnerom, ktorý detailne a komplexne pozná svojich zákazníkov, ich business, procesy a činnosti, technológie, ľudí, špecifické vlastnosti a potreby a je schopná navrhnúť a poskytnúť optimálne riešenie a služby oblasti Treasury, Cash & Liquidity a Risk managementu.

Informácie o spoločnosti nájdete na:
www.prefis.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3386856  Megjelentetés dátuma: 11.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Od 1500€ do 3000€ v závislosti od seniority, vzdelania kandidáta a typu úväzku