Barman/čašník

PREDNA HORA s.r.o.

Miesto práce
Rekreačný areál Predná hora, Muráň
Termín nástupu
01.10.2020
696 EUR/mesiacPo skončení skúšebnej lehoty a zaučení navýšenie platu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava a predaj nápojov
- Obsluha hostí a komunikácia so zákazníkmi
- Práca s pokladňou
- roznášanie jedál

- strava a ubytovanie zadarmo
- najbližší rodinní príslušníci vstup do wellnessu zadarmo

Sme Penzión situovaný v krásnych horách. Hľadáme aktívnych ľudí, ktorí majú chuť pracovať v príjemnom prostredí, dobrom kolektíve a nemajú problém svojou prácou spríjemňovať klientom pobyt.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

barman,čašník

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pozícia je vhodná pre uchádzačov z BB,PO a KE kraja
-samostatnosť,zodpovednosť a spoľahlivosť
-príjemné vystupovanie, komumikatívnosť

Základným predmetom a zameraním zariadenia je poskytovanie ubytovacích a reštauračných služieb, služieb v oblasti rekreácie, wellness služby, rekondičné pobyty, relaxačno - rehabilitačné programy, firemné školenia, teambuildingy, konferencie, letné tábory a možnosti aktívneho športu v prekrásnej prírodnej scenérii Muránskej planiny pre domácu i zahraničnú verejnosť.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3333610  Megjelentetés dátuma: 25.9.2020  Alapbér (bruttó): 696 EUR/mesiac