Manažér oddelenia Business development

Základné informácie o pozícii:

Pracovný pomer:
plný úväzok
Plat:
3 000 EUR/mesiac(finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)
Vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Vodičský preukaz:
B
Termín nástupu:
1.12.2021
Miesto výkonu práce:
Bratislava
Škoda Auto Slovensko s. r. o.
Sabinovská 6
821 02 Bratislava

Náplň práce

ŠKODA AUTO Slovensko je importérom vozidiel značky ŠKODA. Sme hrdí, že pracujeme pre najobľúbenejšiu automobilovú značku na slovenskom trhu. Vždy hľadáme najlepšie riešenia Simply Clever šité na individuálne potreby zákazníkov, ktorí sú vždy v centre našej pozornosti. Naďalej rastieme a z pozície lídra chceme stále prinášať fascinujúce automobily, atraktívne služby a nový pohľad na mobilitu.

Skúste to s nami, ak:
  • máte silné znalosti automobilového priemyslu a obchodu na úrovni veľkoobchod/maloobchod
  • sa orientujete v prostredí distribučných sietí
  • ste schopný efektívne riadiť tím a projektové riadenie je Vám taktiež blízke
  • analytické myslenie je Vaša silná stránka, ktoré ide ruka v ruke s výbornými komunikačnými zručnosťami a schopnosťou nadchnúť okolie

Budete zodpovedať za:
  • rozvoj a management obchodnej siete s cieľom zabezpečiť krátkodobé a dlhodobé ciele spoločnosti
  • vývoj a nasadenie stratégie a opatrení, ktoré zlepšujú zákaznícku spokojnosť, výkonnosť a profitabilitu autorizovanej siete ŠKODA
  • vytvorenie a implementáciu CEM Stratégie spoločne s Digitálnou Stratégiou firmy
  • stratégiu a implementáciu eMobility ŠKODA na Slovensku
  • koordináciu analýz a prognóz trhu v oblasti rozvoja a budúcnosti distribučnej siete
  • tvorbu podmienok a štandardov pre distribučnú a servisnú sieť v súlade so stratégiou výrobcu
  • formálnu evidenciu a aktualizáciu obchodných a servisných zmlúv
  • koordináciu činností auditovania dealerskej siete a jej vzdelávania
  • podporu pri implementácii programov a opatrení pre podporu predaja na úrovni maloobchodu
  • podporu pri implementácii a realizácií štúdii, analýz, odborného výberu a certifikovaného vzdelávania, za účelom zvýšenia úrovne kvality predaja na úrovni maloobchodu
  • implementáciu a rozvoj projektu ŠKODA Plus – jazdené vozidlá
  • vlastný tím a jeho vedenie

Ponúkame

  • Ponúkame prácu v jednej z najúspešnejších automoto firiem u nás. Dávame priestor na rozvoj a vzdelávanie a sme skvelý tím, ktorý poradí aj podporí. Samozrejmosťou sú zaujímavé benefity a flexibilný pracovný čas.

Osobnostné predpoklady

  • manažérske zručnosti – vedenie tímu, komunikácia, vyjednávanie
  • ekonomické myslenie
  • analytické schopnosti
  • výborné komunikačné zručnosti

Požadované zručnosti

  • min. 5 rokov praxe v automobilovom odvetví
  • prax v riadení projektov, oblasti elektromobility a spolupráce s dealerskou sieťou
  • znalosť anglického jazyka na úrovni min. B2, nemeckého jazyka výhodou
  • dobrá znalosť MS OFFICE

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky, a títo budú pozvaní na osobný pohovor. Vopred sa ospravedlňujeme všetkým uchádzačom, ktorých neoslovíme. Všetky ich prílohy budú skartované v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Ďakujeme za pochopenie.