Automechanik

Základné informácie o pozícii:

Pracovný pomer:
plný úväzok
Plat:
od 630 až do 1100 € v závislosti od výkonu
Vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou(automotive)
Vodičský preukaz:
B
Termín nástupu:
ihneď
Miesto výkonu práce:
Galanta
AUTOPROFIT, s.r.o.
Šaľská 743/2
924 01 Galanta

Náplň práce

  • dodržiavanie postupov a iné činnosti podľa pokynov vedúceho servisu
  • diagnostikovanie porúch motorových vozidiel
  • oprava a údržba vozidiel
  • kvalifikované a odborné opravy
  • demontáž a montáž pneumatík
  • dodržiavanie pracovných postupov a kvality vykonanej práce
  • vykonávanie servisných/pravidelných prehliadok, záručných aj pozáručných opráv
  • výmena poškodených náhradných dielov
  • využívanie meracích a diagnostických prístrojov
  • realizovanie skúšobných jázd
  • práca v autorizovanom servise vozidiel ŠKODA

Ponúkame

  • firemné akcie, teambuilding aktivity
  • práca v stabilnej spoločnosti
  • odborné / certifikované / produktové školenia
  • prístup k aktuálnym novinkám zo sveta automobilizmu
  • zamestnanecké zľavy na servisné práce a náhradné diely
  • zamestnanecké zľavy pri kúpe motorového vozidla
  • príspevok na stravovanie
  • vianočný večierok
  • kvalitne vybavené pracovné prostredie
  • získanie praxe v autorizovanom servise ŠKODA
  • pracovné benefity
  • motivačný odmeňovací systém
  • možnosť nepretržitého vzdelávania a odborného aj osobného rozvoja
  • pracovné oblečenie

Osobnostné predpoklady

  • znalosť motorových vozidiel
  • ochota učiť sa a pracovať na sebe
  • absolvované školenia pre značku ŠKODA, VW výhodou
  • odborný prístup k práci

Požadované zručnosti

  • manuálna zručnosť
  • technické znalosti v oblasti opráv
  • schopnosť ovládať meracie zariadenia
  • aktívne vodičské oprávnenie - s praxou
  • vyučený v odbore automechanik
  • dôslednosť pri práci
  • dobrá fyzická kondícia

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky, a títo budú pozvaní na osobný pohovor. Vopred sa ospravedlňujeme všetkým uchádzačom, ktorých neoslovíme. Všetky ich prílohy budú skartované v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Ďakujeme za pochopenie.