Predajca náhradných dielov

Základné informácie o pozícii:

Pracovný pomer:
plný úväzok
Plat:
od od 700 € v závislosti od výkonu
Vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
Vodičský preukaz:
B
Termín nástupu:
ihneď
Miesto výkonu práce:
Hlohovec
BAYERN CENTER HC, s.r.o.
Hviezdoslavova 25
920 01 Hlohovec

Náplň práce

  • dopĺňanie obrátkových dielov, špecifikácia náhradných dielov
  • objednávanie, výdaj a príjem tovaru do skladu
  • vystavovanie a kontrola pokladničných dokladov
  • vedenie skladovej evidencie

Ponúkame

  • práca v stabilnej spoločnosti

Osobnostné predpoklady

  • záujem o prácu so zákazníkom
  • absolvované školenia pre značku ŠKODA, VW výhodou
  • schopnosť pracovať v kolektíve
  • praktickosť pri vybavovaní dokumentov

Požadované zručnosti

  • uchádzači s dlhoročnou praxou su vítaní

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky, a títo budú pozvaní na osobný pohovor. Vopred sa ospravedlňujeme všetkým uchádzačom, ktorých neoslovíme. Všetky ich prílohy budú skartované v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Ďakujeme za pochopenie.