Prijímací technik

Základné informácie o pozícii:

Pracovný pomer:
plný úväzok
Plat:
od 1100 až do 1400 € v závislosti od výkonu
Vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Vodičský preukaz:
B
Termín nástupu:
ihneď
Miesto výkonu práce:
Trenčín
AUTO-CENTRUM, a.s.
Centrum I 1725
018 41 Dubnica nad Váhom

Náplň práce

  • iné činnosti podľa pokynov nadriadeného
  • výdaj motorových vozidiel zo servisu
  • aktívna komunikácia so zákazníkom počas priebehu opráv (osobná, telefonická, mailová)
  • plánovanie a objednávanie opráv vozidiel
  • príjem a riadenie opráv v autorizovanom servise
  • príjem servisných zákaziek
  • príjem motorových vozidiel do servisu
  • riadenie dielne / rozdeľovanie práce mechanikom
  • servisné poradenstvo
  • vstupná a výstupná kontrola vozidiel
  • vystavovanie a kontrola pokladničných dokladov
  • zápis vykonanej práce do servisnej zákazky
  • zodpovednosť za kvalitu vykonaných prác
  • príprava zákaziek, spracovanie technickej agendy servisu
  • realizovanie skúšobných jázd
  • práca v autorizovanom servise vozidiel ŠKODA
  • vystavovanie faktúr za vykonané opravy
  • vystavovanie zákazkových listov a organizácia práce v servise (zadeľovanie a kontrola práce mechanikov)

Osobnostné predpoklady

  • znalosť motorových vozidiel
  • organizačné schopnosti
  • záujem o prácu v oblasti automobilov
  • technické myslenie
  • príjemné vystupovanie
  • ochota učiť sa a pracovať na sebe
  • pozitívny prístup k ľuďom
  • profesionálne správanie
  • odborný prístup k práci
  • vzťah k automobilom

Požadované zručnosti

  • technické znalosti v oblasti opráv
  • prezentačné zručnosti
  • predajné zručnosti
  • argumentačné zručnosti
  • aktívne vodičské oprávnenie - s praxou
  • uchádzači s dlhoročnou praxou su vítaní
  • orientácia na riešenie potrieb zákazníka
  • schopnosť komunikovať s rôznymi typmi zákazníkov
  • prehľad na automobilovom trhu

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky, a títo budú pozvaní na osobný pohovor. Vopred sa ospravedlňujeme všetkým uchádzačom, ktorých neoslovíme. Všetky ich prílohy budú skartované v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Ďakujeme za pochopenie.