Operátor v strojárskej výrobe, nástupný plat 670€ brutto + všetky zákonné príplatky

PRECISION TUBES EUROPE s.r.o.

Miesto práce
Komárno
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
520 EUR/mesiac+variabilná zložka mzdy do výšky 150,- eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou náplňou práce bude obsluha jednoúčelových zariadení, ich nastavovanie a dohľad nad prevádzkou a výrobou výrobkov. Budeš manipulovať s materiálom, zavádzať ho do stroja a spracovávať.
Jedná sa o prácu na tri zmeny.
Týždenný fond pracovného času je 37,5 hodiny.

Môžeme ti ponúknuť:
-prácu v stabilnej spoločnosti v dobrom kolektíve
-pravidelné mesačné odmeny do výšky 150,- €
-mzdové príplatky podľa zákona (nadčasy, sviatky, víkendy, nočné príplatky)
-elektronické stravné lístky preplácané zamestnávateľom nad rámec zákona

Pokiaľ máš záujem u nás pracovať, zašli životopis na našu adresu, alebo ho osobne prines k nám Kolega na vrátnici nám tvoj životopis určite odovzdá. Ak nemáš vypracovaný životopis, vyplň dotazník, ktorý si vypýtaj od vrátnika.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Náš výrobný tím rozširujeme o nového kolegu, ktorý bude ochotný pracovať v trojzmennej prevádzke. Práca v našej firme je zaujímavá, ak máš chuť a hľadáš prácu, príď sa pozrieť. Na pohovore ti radi ukážeme tvoje budúce pracovisko.

Spoločnosť sa zaoberá špičkovou výrobou tenkostenných rúr z nehrdzavejúcej ocele, ako aj výrobkov z nich. Na Slovensku je to ojedinelá výroba špeciálnych rúr pre regulačný, medicínsky, automobilový, letecký, potravinársky priemysel. Väčšina produkcie ide na export do Nemecka a ostatných krajín EÚ, ale i mimo Európy.

Viac informácií nájdete na www.precisiontubes.eu

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3476149  Megjelentetés dátuma: 17.3.2021  Alapbér (bruttó): 520 EUR/mesiac