Referent(ka) oddelenia kvality

PRECISION TUBES EUROPE s.r.o.

Miesto práce
Slobody 1, okres Komárno
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou v závislosti od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*vyhodnotenie činností a návrh na ich zefektívnenie
*implementácia navrhovaných opatrení
*správa meradiel a kalibrácií
*infraštruktúra pracoviska kontroly a technická podpora kontroly
*vytváranie interných predpisov, smerníc kvality a vzorových dokumentov vrátane ich distribúcie
*plnenie úloh zameraných na zlepšenie procesov a systémov kvality
*plnenie úloh pri zavádzaní, uplatňovaní a zlepšovaní systémov manažérstva kvality
*analýza a spracovávanie záznamov a dokumentov
*spolupráca pri riešení nezhôd a reklamácií

-možnosť osobného a kariérneho rozvoja
-práca v mladom kolektíve
-teambuildingové aktivity

U kandidáta(ky) bez VŠ vzdelania očakávame prax na obdobnej pozícii.
Vopred ďakujeme za Váš záujem, za účelom osobného stretnutia oslovíme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

*základné znalosti a zručnosti z metrológie
*znalosť systémových a technických noriem v odbore
*základné vedomosti o austenitických oceliach
*vedomosti o výrobe švových rúr výhodou
*znalosť techník kvality a zručnosť ich praktického uplatnenia
*samostatnosť, kreatívnosť, zmysel pre zodpovednosť, aktívny prístup
*analytické myslenie
*schopnosť organizovať, plánovať, pracovať v tíme
*komunikačné schopnosti

Spoločnosť sa zaoberá špičkovou výrobou tenkostenných rúr z nehrdzavejúcej ocele, ako aj výrobkov z nich. Na Slovensku je to ojedinelá výroba špeciálnych rúr pre regulačný, medicínsky, automobilový, letecký, potravinársky priemysel. Väčšina produkcie ide na export do Nemecka a ostatných krajín EÚ, ale i mimo Európy.

Viac informácií nájdete na www.precisiontubes.eu

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3241064  Megjelentetés dátuma: 19.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou v závislosti od skúseností uchádzača