Operátor výroby

PRECISION TUBES EUROPE s.r.o.

Miesto práce
Komárno
Termín nástupu
ihneď, dohodou
od 480,- eur v závislosti od skúseností a schopností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník bude zaradený na niektorý z úsekov výroby podľa aktuálnych potrieb spoločnosti.

Náplňou práce bude obsluha jednoúčelových zariadení, ich nastavovanie a dohľad nad prevádzkou a výrobou výrobkov. Pracovník bude manipulovať s materiálom, zavádzať ho do stroja a spracovávať.

Výroba je trojzmenná ! Hľadáme uchádzačov, ktorí majú možnosť pracovať aj na poobedných a nočných zmenách.

práca v stabilnej spoločnosti
zvýhodnené produkty a vedenie účtu v SLSP
náborový bonus
stravné lístky preplácané zamestnávateľom nad rámec zákona
zákonné príplatky
výkonnostné odmeny

Pokiaľ máte možnosť, stiahnite si náš dotazník a spolu so životopisom nám ho zašlite na náš email uvedený v ponuke práce. Pokiaľ nemáte možnosť s nami komunikovať cez email, tlačivo je možné vyplniť aj u nás v spoločnosti. Ďakujeme

Dotazník: http://www.precisiontubes.eu/images/dotaznik_uchadzaca.doc

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme šikovného, spoľahlivého, flexibilného zamestnanca, ochotného sa učiť a podávať stabilné výkony.

Spoločnosť sa zaoberá špičkovou výrobou tenkostenných rúr z nehrdzavejúcej ocele, ako aj výrobkov z nich. Na Slovensku je to ojedinelá výroba špeciálnych rúr pre regulačný, medicínsky, automobilový, letecký, potravinársky priemysel. Väčšina produkcie ide na export do Nemecka a ostatných krajín EÚ, ale i mimo Európy.

Viac informácií nájdete na www.precisiontubes.eu

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2069279  Megjelentetés dátuma: 26.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 480,- eur v závislosti od skúseností a schopností uchádzača