Smenový kuchár - jedlá na donášku

Precise Group s.r.o.

Miesto práce
Strojárenská 3, Košice
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ihneď
800 - 1 600 EUR/mesiacPodľa typu kuchára v rozmezí 800-1600 EUR/mesiac. Hľadáme rôzne typy kuchárov na rôzne pozície. Podľa typu úväzku .

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Zodpovednosť za kvalitu podávaných jedál.
-Organizovanie práce podriadených kuchárov a pomocných síl v kuchyni.
-Dodržiavanie presne stanovených postupov prípravy jedál.
- Dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a čistoty na pracovisku.
-Dodržiavanie zásad ekonomického narábania so surovinami.
- Dodržiavanie zásad BOZP na prevádzke.
- Výroba streetfoodových a tradičných jedál na donášku / minútiek.

-stabilná práca aj počas pandémie Covid 19
- možnosť individuálneho ohodnotenia
- možnosť kariérneho rastu
- Krátky dlhý týždeň
-Možnosť privyrobenia si na eventoch a svadbách
- Zamestnanecké zľavy na iných prevádzkach
-Prácu v stabilnej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Hladáme kuchárov Do rôznych prevádzok:
Precise Kantína ,Bistro Babicka , Smile streetfood ,La Hacienda.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

- pracovitosť
- prax v danom odbore nutná
- zmysel pre hygienu na pracovisku
- zodpovednosť
- flexibilnosť

Precise Group patrí medzi najväčšie lokálne gastro spoločnosti. Sme stabilným zamestnávateľom pôsobiacim v Košiciach a v okolí viac ako 10 rokov.
Portfólio našich prevádzok tvoria koncepty ako Precise Kantíny, Precise Catering, legendárna mexická reštaurácia La Hacienda, či známa cukrárenská výroba Red Velvet Cakes, ponovom aj Red Velvet Cake Bar na Hlavnej.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3987397  Megjelentetés dátuma: 16.4.2021  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac