Manager svadobnej agentúry

Precise Group s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

AMS Agency hľadá dobrú vílu, ktorá ako mávnutím zázračného prútika dokáže splniť všetky priania našim klientom a zabezpečiť im tak rozprávkovú svadbu.
Prioritou je manažérske schopnosti, pro-klientský prístup ,kreativita a dôraz na detail.
Vašou úlohou bude zabezpečenie plynulého priebehu organizácie a prípravy svadieb. Na základe konzultácií s klientmi budete mať pod palcom celkové plánovanie, organizovanie a realizovanie svadieb a budete operatívne riešiť vzniknuté situácie. Taktiež budete kontrolovať a koordinovať externých dodávateľov, vyjednávať zmluvné podmienky, tvoriť cenové ponuky, dohliadať na priebeh realizácie (plánovanie a plnenie rozpočtu, plánovanie a riadenie personálu, plánovanie a kontrola dodržiavania časového harmonogramu, objednávanie a kontrola dodania tovaru, dodržiavanie stanovených lehôt). Vašou úlohou bude taktiež zabezpečenie výzdoby a dekorácií (aranžovanie kvetov, výzdoba stolov a priestorov).

- pružný pracovný čas
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- rozmanitý rozsah pracovných úloh
- priestor pre sebarealizáciu a rozvoj kreativity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, marketing, psychológia -nieje podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Základy
Pokladňa - Základy
Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Aranžovanie kvetín - Základy
Aranžovanie - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Event Manager, Hotel Manager , Marketing

Počet rokov praxe

2

- komunikačné a vyjednávanie schopnosti
- multitasking, organizačné schopnosti
- precíznosť, spoľahlivosť, samostatnosť
- odolnosť voči stresu
- časová flexibilita
- kreativita
- estetické cítenie
- riadenie ľudí
- empatia
- aranžovanie kvetín

Precise Group patrí medzi najväčšie lokálne gastro spoločnosti. Sme stabilným zamestnávateľom pôsobiacim v Košiciach a v okolí viac ako 10 rokov.
Portfólio našich prevádzok tvoria koncepty ako Precise Kantíny, Precise Catering, legendárna mexická reštaurácia La Hacienda, či známa cukrárenská výroba Red Velvet Cakes, ponovom aj Red Velvet Cake Bar na Hlavnej.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3824632  Megjelentetés dátuma: 8.9.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac