Finančný / obchodný manažér

Precise Group s.r.o.

Miesto práce
Strojárenská 3, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
900 - 1 200 EUR/mesiac900-1200 bruto + odmeny podľa optimalizácií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Zodpovednosť za riadenie, monitorovanie, kontrolu procesov spojených s finančným úsekom spoločnosti
-Controling Cash flow spoločnosti
-Analýza ekonomických údajov a dát
-Vypracovanie presných a spoľahlivých výkazov, reportov a štatistík
-Spracovanie finančných a strategických výkazov o ekonomickej situácii spoločnosti
-Príprava návrhov na nákladovú, procesnú optimalizáciu
-Vytvárať účtovnú metodiku, smernice, pravidlá, postupy
-Spolupracovať na finančnom plánovaní
-Vystavovanie faktúr
-Spracovanie bankových výpisov – potrebujeme spoľahlivosť a zodpovednosť

-rozvíjajúca sa spoločnosť, práca na dlhodobo,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Počet rokov praxe

3

-manažérske a odborné skúsenosti,
-riadiace, organizačné a rozhodovacie schopnosti,
-samostatnosť, orientácia na cieľ a výsledok,
-spoľahlivosť, čestnosť, zodpovednosť.

Precise Group patrí medzi najväčšie lokálne gastro spoločnosti. Sme stabilným zamestnávateľom pôsobiacim v Košiciach a v okolí viac ako 10 rokov.
Portfólio našich prevádzok tvoria koncepty ako Precise Kantíny, Precise Catering, legendárna mexická reštaurácia La Hacienda, či známa cukrárenská výroba Red Velvet Cakes, ponovom aj Red Velvet Cake Bar na Hlavnej.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3781510  Megjelentetés dátuma: 8.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 - 1 200 EUR/mesiac900-1200 bruto + odmeny podľa optimalizácií