A Prec-Cast Öntödei Kft. Szakmailag felkészült, kihívásokat kedvelő munkatársat keres vevői minőségbiztosítási mérnök munkakörbe.

Prec-Cast Kft.

A munkavégzés helye
Sátoraljaújhely, Magyarország
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
azonnal

Feladatok:
 vevői kapcsolattartás minőségügyi témákban
 vevői elégedettség növelése
 gyártási folyamat támogatása
 üzemekkel történő együttműködés
 vevői auditokon/vevői látogatásokon való aktív részvétel és koordinálása
 reklamációkezelés

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit kínálunk:
 szakmai kihívások, fiatal, dinamikus minőségügyi csapat
 azonnali munkakezdés
 intenzív betanulás
 versenyképes jövedelem és cafeteria juttatás

Információk a kiválasztási folyamatról

Elvárásaink:
 felsőfokú műszaki végzettség vagy felsőfokú végzettség legalább középfokú műszaki végzettséggel
 MS Office magas szintű ismerete
 Számítógép felhasználói szintű ismerete
 magyar nyelv ismerete
 angol és/vagy német kommunikációs szintű nyelvtudás
 precizitás, terhelhetőség

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Előnyök:
 szláv nyelvek (cseh, szlovák, lengyel) kommunikációs szintű ismerete
 hasonló munkakörben autóipari beszállítónál szerzett tapasztalat
 auditori képesítés: VDA 6.3 és/vagy IAFT 16949

A Prec-Cast Kft a német tulajdonú, európai és ázsiai verseny környezetben gyártó Wolf csoport magyarországi leányvállalata, a csoport legnagyobb gyártó telephelye.
Fő tevékenységi köre a nagy pontossággal megmunkált nyomásos alumínium öntvények előállítása autóipari és elektroipari vevők számára világszerte.
Az európai és ázsiai vezető autógyárak vevő-specifikus igényeihez igazodva az iparági legmagasabb szintű gyártási és fejlesztési háttérrel rendelkezik.
A sikeres pályázónak vonzó juttatási csomagot, kihívásokban bővelkedő változatos feladatokat és egy nemzetközi vállalat által biztosított fejlődési és karrierlehetőséget kínálunk.

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott
ID: 3446176  Megjelentetés dátuma: 11.7.2018