CNC operátor

Prec-Cast Kft.

A munkavégzés helye
Sátoraljaújhely, Magyarország
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
azonnal

CNC gépkezelő feladatai:
- a gép kezelése, elindítása, figyelni a gép működését, gyanús hangoknál megállítani
- munkadarab be- és kivétele
- a munkadarab méreteinek ellenőrzése, rajz alapján (rajzolvasás)
- mérőműszerekkel mérés (tolómérő, mikrométer, projektor)
- felületi érdesség mérése
- korrekciózás (pontos számolás)
- munkakörhöz tartozó dokumentációk pontos vezetése
- referenciapont felvétele
- lapkacsere
- folyadéktartályok ellenőrzése, ha kell feltöltése
- műszak végén takarítás
- szálvezetővel ellátott gépnél szálvezető kezelése, feltöltése
- darabszámok pontos vezetése
- munkadarab sorjázása, (szükség esetén)
- esetenként csomagolás
- munka- és balesetvédelmi előírások betartása
ügyesebbeknek :-)
- szerszámcsere
- szerszámbemérés
- nullpontbemérés
- a meglévő program javítása
- átállás másik munkadarabra
- programbevitel a gépbe külső adathordozóról
- új program írása
- első munkadarab önálló ellenőrzése
- több vezérlő és gép ismerete

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit még kínálunk:
• alapbéren felüli pótlékok,
• cafeteria
• családi nap
• kulturális programok
• szabadidős lehetőségek (football, horgászat)
• munkába járás támogatása

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Beszélt nyelvek

Magyar nyelv - Küszöbszint (B1)

A Prec-Cast Kft a német tulajdonú, európai és ázsiai verseny környezetben gyártó Wolf csoport magyarországi leányvállalata, a csoport legnagyobb gyártó telephelye.
Fő tevékenységi köre a nagy pontossággal megmunkált nyomásos alumínium öntvények előállítása autóipari és elektroipari vevők számára világszerte.
Az európai és ázsiai vezető autógyárak vevő-specifikus igényeihez igazodva az iparági legmagasabb szintű gyártási és fejlesztési háttérrel rendelkezik.
A sikeres pályázónak vonzó juttatási csomagot, kihívásokban bővelkedő változatos feladatokat és egy nemzetközi vállalat által biztosított fejlődési és karrierlehetőséget kínálunk.

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott
ID: 3446156  Megjelentetés dátuma: 11.7.2018