Rozpočtár / Prípravár stavieb

PRE BONUS Consulting, s.r.o

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-vypracovávanie cenových ponúk
-kontrola zverenej projektovej dokumentácie
-odborná a cenová konzultácia s projektovými manažérmi
-kontrola a odsúhlasovanie prác dodávateľom

-motivačný systém variabilného odmeňovania
-flexibilný pracovný čas

Pozvaní do výberového konania budú len uchádzači ktorí spĺňajú formálne kritériá

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Jeden z lídrov realizácii stavieb na území SK a CZ

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

-odborná prax
-záujem o prácu v oblasti stavebníctva

PRE BONUS Consulting, s.r.o. je moderná efektívna poradenská spoločnosť, ktorá združuje odborníkov z praxe, ktorí prispievajú k skvalitneniu a zefektívneniu výkonu našich klientov. Poskytujeme podporu v oblasti líderstva, manažmentu, obchodu, vonkajších a vnútorných vzťahov, ale osobitne vo všetkých oblastiach súvisiacich s personálnym manažmentom ako výber zamestnancov, príprava a realizácia rozvojových programov, riadenie výkonu a nastavovanie odmeňovania a benefitov.
ID: 2784349  Megjelentetés dátuma: 17.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou