Elektrikář

PRATO, spol. s r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete dělat:

  • Montáž elektrické výzbroje pracovních strojů
  • Montáž mazacích systémů
  • Asistence při uvedení do provozu v ČR i zahraničí
  • Servisní činnost v ČR i zahraničí
  • Operativní údržba v našem výrobním závodě

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Mzdu 35.000 Kč až 40.000 Kč dle zkušeností a praxe
  • Navíc osobní ohodnocení dle pracovního výkonu a roční prémie
  • Pět týdnů dovolené
  • Jednosměnný provoz
  • Zázemí stabilní strojírenské společnosti
  • Příspěvek na dopravu, možnost dotovaného ubytování
  • Stravenkový paušál

Co budete potřebovat:

  • SŠ nebo SOU v oboru
  • Vyhlášku 50, §6 pro práci na elektrickém zařízení
  • Elektromontážní praxi, schopnost orientovat se v technické dokumentaci
  • Ochotu cestovat na externí montáže, ŘP skupiny B
  • Schopnost samostatné práce, pečlivost a zodpovědnost

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 4029027  Megjelentetés dátuma: 3.2.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 35 000 Kč/měsíc