Operátor CNC horizontální vyvrtávačky

PRATO, spol. s r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete dělat:
Jako kvalifikovaný pracovník budete obsluhovat obráběcí CNC stroje. Samostatně budete vykonávat práce při strojním obrábění kovů při přesné kusové výrobě rozměrných strojních součástí.
Co Vám můžeme nabídnout:

  • Mzdu 30.000 Kč až 37.000 Kč dle zkušeností a praxe
  • Navíc osobní ohodnocení dle pracovního výkonu
  • Práci na kvalitním a dobře udržovaném strojním zařízení
  • Zázemí stabilní strojírenské společnosti
  • Příspěvek na dopravu, možnost ubytování
  • Sick days
  • Stravenky

Co budete potřebovat:

  • SŠ nebo SOU v oboru obrábění kovů
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Znalost měření
  • Předchozí praxi
  • Znalost řídícího systému Heidenhain TNC 530/426 výhodou
  • Schopnost samostatné práce, pečlivost a zodpovědnost

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 3711393  Megjelentetés dátuma: 8.7.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 30000 Kč/měsíc