Obchodný manažér - produkty pre domácich kutilov i profesionálov v oblasti strojárenského, stavebného i drevospracujúceho priemyslu

PRAMA s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1300 - 3000 EUR/mesiac, dohodou (strop je neobmedzený)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do úspešnej firmy plnej veselých ľudí hľadáme posilu - Obchodného manažéra, ktorý sa rád realizuje samostatne a má drive i chuť učiť sa nové veci - máte čo ponúkať - naše portfólio je skutočne široké!
Viac ako skúsenosti (tie sú samozrejme neoceniteľné) je pre nás dôležitý prístup a chuť k práci.

Hľadáme:
- človeka, ktorý má rád samostatnú prácu v obchode,
- človeka, ktorý chce nájsť prácu, v ktorej sa môže prejaviť,
- človeka, ktorý neznáša tabuľky, výkazy, štatistiky ale uprednostňuje jednoducho merateľné výkony,
- človeka, ktorý rád svojmu šéfovi, ktorý má na vizitike "kapitán" :-) rád rozpovie o svojich úspechov namiesto toho aby mu siahodlho reportoval sofistikovanými "pretechnizovanými" a rôznymi inými trendy spôsobmi,
- človeka, ktorý má "zdravý sedliacky rozum" a nebojí sa ho používať v rôznych stresových a nepredvídateľných situáciách, ktoré práca obchodníka prináša,
- človeka, ktorý sa rád neustále vzdeláva a má stále "oči otvorené",
- človeka, ktorý nepotrebuje neustálu kontrolu ba ju priam až neznáša,
- človeka, ktorý je motivovaný výsledkami a férovou a jasne stanovenou odmenou, ktorá za dosiahnutými výsledkami náležite vždy prichádza.

Náplň práce obchodníka:
- predaj materiálu s technickým zameraním ( produkty firmy Bosch, DeWALT, Festool, Knipex, Stihl, Schneider a mnohééé ďalšie),
- starostlivosť o zverenú klientelu pozostávajúcu z malých, stredných aj veľkých firiem - väčšinou so strojárskym, drevospracujúcim a stavebným zameraním,
- aktívne vyhľadávanie obchodných príležitostí na projektoch a získavanie nových klientov,
- samostatné zastrešovanie obchodných prípadov,
- kooperácia na obchodnej a marketingovej stratégii spoločnosti,
- tvorba cenových kalkulácií.

Jedná sa o prácu prevažne formou Home Office - max. 1 x do týždňa návšteva tímu priateľských kolegov :-)

- automobil, notebook a telefón aj na súkromné použitie,
- fixná zložka platu je predmetom diskusie a záleží na skúsenostiach kandidáta,
- variabilná zložka platu je nastavená reálne a jej strop nie je limitovaný,
- otvorená komunikácia v spoločnosti,
- flexibilný pracovný čas,
- pestré teambuildingové aktivity,
- silná podpora zo strany obchodného tímu,
- participácia na obchodnej stratégii spoločnosti,
- práca pre spoločnosť s dlhoročným postavením na trhu a dobrou reputáciou,
- výhradne dlhodobá a celoročná spolupráca.

V prípade ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis na email adresu: [email protected].
Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás na t.č. 0948 908 777, radi vám odpovieme.

Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor v najbližšej dobe.
Výberový proces bude rýchly pozostávajúci z pohovoru a okamžite získate z neho spätnú väzbu.

Za všetky Vaše žiadosti vám vopred ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Našim klientom je silná obchodná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, neustálym rastom pri zachovaní rodinnej atmosféry ( na priateľských vzťahoch si v rámci firemnej kultúry potrpíme).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti v obchodnej činnosti sú výhodou, NIE však nutnou podmienkou,
- technické myslenie je podmienkou nakoľko sa jedná o technické produkty - nežiadame však vzdelanie v tomto smere - vieme zaškoliť do produktového portfólia,
- samostatnosť,
- iniciatívny a zodpovedný prístup k práci,
- výborná organizácia práce,
- prozákaznícka orientácia,
- záujem o ďalšie vzdelávanie,
- časová flexibilita.

Sme spoločnosť zabezpečujúca profesionálne personálne služby so špecializáciou na výber zamestnancov. Na našej metodike a prístupe ku klientom pracujeme mnoho rokov a máme za sebou množstvo úspešne zrealizovaných projektov.
S našimi klientmi budujeme partnerské vzťahy, ktoré zahŕňajú tvorbu stratégie a taktiky v oblasti inovatívnych riešení v riadení ľudských zdrojov.
Naše skúsenosti nám umožňujú zodpovedne sa venovať veľkým projektom. Ako malý tím však dokážeme poskytnúť osobný prístup, ktorý je vo väčších firmách málokedy k dispozícii.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 945868  Megjelentetés dátuma: 18.9.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1300 - 3000 EUR/mesiac, dohodou (strop je neobmedzený)